INVES Hisse - Investco Holding A.Ş.

₺330,75

Güncel Fiyat

₺4.177.564,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.75 (0.23%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

INVES Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺330,75

Satış

₺330,75

Günlük Değişim %

0,23%
Günlük Hacim (TL) ₺4.177.564,50
Taban ₺297,00

Haftalık En Yüksek

₺339,00

Aylık En Yüksek

₺369,50
F/K 42,75

Piyasa Değeri

₺62.015.625.000,00

Yabancı Oranı (%)

8,23%
Volatilite 0,53%

Açılış Fiyatı

₺331,00

Alış

₺330,50

Günlük Değişim (TL)

₺0,75
Tavan ₺363,00

Haftalık En Düşük

₺329,00

Aylık En Düşük

₺325,50
PD/DD 3,52

Sermaye

₺187.500.000,00
Net Kâr ₺1.450.698.808,00

INVES - Şirket Hakkında

INVES şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. INVES ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

26/12/2011

Halka Arz Tarihi

01.03.2022

Çalışan Sayısı

8

Adres

Maslak Mah. Saat Sk. Spine Tower Sitesi No:5/88 Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

INVES Ortaklık Yapısı

Missing Image

Investco Holding A.Ş.

Investco Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana Türkiye’nin önemli yatırım işletmelerinden biri haline gelmeyi başarabilmesini sağlayan çeşitli projeleri gerçekleştiriyor. Şirketin yatırımları arasında Verusa Holding, Verusaturk Girişim Sermayesi Ortaklığın A.Ş., Pan Teknoloji ve Investat Holding Limited yer alıyor. Türkiye genelinde sürdürmekte olduğu projeleri ile dikkat çeken Investco Holding A.Ş.’in projelerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’da da pazarlamakta olduğu biliniyor. Investco Holding A.Ş.’in ortakları arasında Mustafa Ünal, Reha Çırak ve Nihat Özçelik bulunuyor.

Investco Holding Hakkında:

Investco Holding A.Ş. 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Holding ve yatırım şirketleri sektöründe faaliyet gösteren Investco Holding A.Ş., Türkiye merkezli bir şirket olsa da yurt dışı pazarlarda da aktif olarak rol oynamaktadır. Investco Holding A.Ş.’nin durakları arasında Verusa Holding A.Ş., Standart Boksit İşletmeleri A.Ş., Galata Altın İşletmeleri A.Ş., Pamukova Elektrik Üretim A.Ş., Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. ve Ata Elektrik Toptan Satış A.Ş. gibi şirketler bulunmaktadır.

Investco Holding A.Ş. hisseleri 22-23 Şubat 2022 tarihinde 24 TL’den eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilmiştir. 37.500.0000 lot paya sahip olduğu bilinen Investco Holding A.Ş., halka arzı için aracı kurum olarak Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih etmiştir. INVES hisse kodu kısaltmasıyla işlem gören Investco Holding A.Ş., Yıldız Pazar’da yer almaktadır. 

Şirket hisseleri Borsa İstanbul (BİST)’da ilk kez 1 Mart 2022 tarihinde işlem görmüştür. Investco Holding A.Ş.’e ait Borsa İstanbul’da yer alan hisselerin dahil olduğu endeksler arasında BİST KATILIM TÜM, BİST TÜM, BİST HOLDİNG ve YATIRIM, BİST YILDIZ, BİST MALİ, BİST HALKA ARZ, BİST İSTANBUL, BİST TÜM-100 ve BİST KATILIM 100 bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl INVES hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına INVES yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca INVESTCO HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
INVES yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.