INGRM Hisse - Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş.

₺517,00

Güncel Fiyat

₺18.172.242,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-12 (-2.27%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

INGRM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺517,00

Satış

₺517,50

Günlük Değişim %

-2,27%
Günlük Hacim (TL) ₺18.172.242,50
Taban ₺465,50

Haftalık En Yüksek

₺536,50

Aylık En Yüksek

₺584,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺12.408.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,50%
Volatilite 3,21%

Açılış Fiyatı

₺529,00

Alış

₺517,00

Günlük Değişim (TL)

₺-12,00
Tavan ₺568,50

Haftalık En Düşük

₺514,00

Aylık En Düşük

₺494,75
PD/DD 8,33

Sermaye

₺24.000.000,00
Net Kâr ₺-12.543.802,00

INGRM - Şirket Hakkında

INGRM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. INGRM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

16/03/1993

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Her türlü elektronik, bilgisayar, haberleşme ve telekomünikasyon sanayi ürünleri ile bunların üretiminde kullanılan ilk yarı mamul ve mamul maddelerin, makine, teçhizat, yedek parçalarının alım satımı, üretimi, ithali, ihracı, pazarlanması, mümessilliği ve taahhüdü faaliyetleri

Çalışan Sayısı

191

Adres

Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 2b Blok No : 3k İç Kapı No : 21 Sarıyer / İstanbul

Merkez

TR

INGRM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş.

Yenilikçi bakış açısına sahip Ingram Micro Bilişim Sistemleri Anonim Şirketi (A.Ş.) dinamik yapısı ve yenilikçi bakış açısı sayesinde bilişim sektörünün önde gelen uluslararası markalarının tercih ettiği katma değer sağlayan bir distribütör olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket dünya çapında önde gelen firmaların geliştirdikleri bilişim ürünlerini, alanlarında deneyimli ve uzman olan ortaklarıyla Türkiye’ye getirerek teknolojiseverler ile buluşturuyor. Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. marka ve müşteri odaklı iş süreçleriyle yeni nesil teknolojileri ilk uygulayan şirket olarak biliniyor.

Ingram Micro Bilişim Sistemleri Hakkında:

Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. 16 Mart 1993 yılında Armada Bilgisayar adıyla İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yeni nesil teknoloji ve çalışmalarıyla alanında uzman bir şirket olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Şirket, Armada Bilgisayar adı ile çıktığı bu yolda 2023 yılında isim değişikliğine giderek Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. olarak sektörde hizmet etmeye devam etmektedir.

Bilişim sektöründe faaliyetlerine devam eden Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. hem yurt içi hem yurt dışında bilinen bir bilişim şirketi konumuna ulaşmıştır. Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. bugün dünya çapında bilinen Microsoft, Nvidia ve Lenovo gibi şirketlerle birlikte çalışmaktadır.

Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. 8 Haziran 2006 tarihinde 3 TL ile halka arz edilmiştir. C Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla halka arz edilen şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 8,40 olarak açıklanmıştır. Ana Pazar’da da işlem gören Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş. hisseleri INGRM hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmeyi sürdürmektedir.

Ingram Micro Bilişim Sistemleri A.Ş.’nin 24 milyon TL toplam sermayesi olduğu bilinmektedir. Halka arzın yanı sıra bu sermayede bir paydaş daha bulunmaktadır. Şirket sermayesinde en büyük pay sahibi yüzde 91,58’lik oranla Aptec Holding Limiteds olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl INGRM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına INGRM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca INGRAM MICRO BILISIM SISTEMLERI A.S. hissesi alabilirsin.
INGRM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.