IHAAS Hisse - İhlas Haber Ajansı A.Ş.

₺24,80

Güncel Fiyat

₺44.374.470,34

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.12 (-0.48%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

IHAAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺24,80

Satış

₺24,80

Günlük Değişim %

-0,48%
Günlük Hacim (TL) ₺44.374.470,34
Taban ₺22,44

Haftalık En Yüksek

₺25,98

Aylık En Yüksek

₺25,98
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺4.039.140.000,00

Yabancı Oranı (%)

43,60%
Volatilite 5,14%

Açılış Fiyatı

₺24,80

Alış

₺24,74

Günlük Değişim (TL)

₺-0,12
Tavan ₺27,40

Haftalık En Düşük

₺19,60

Aylık En Düşük

₺15,00
PD/DD 14,63

Sermaye

₺163.000.000,00
Net Kâr ₺-106.475.291,00

IHAAS - Şirket Hakkında

IHAAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. IHAAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

06/01/1994

Halka Arz Tarihi

27.10.2021

Sektör

Şirketin ana faaliyet konusu Haber ajanscılığı olup, yurt içi ve yurt dışından her türlü resimli resimsiz haberleri, filmleri, televizyonlara yurt içi ve yurt dışında gazete, mecmua, ajans bayi, gerçek ve tüzel kişilere ve sair müesseselere ve işletmelere bedeli karşılığında satmak kamu araştırmaları, reklam, resimli ve resimsiz roman, klişe, hatırat yazıları, hikâye, günlük aktüalite ile ilgili röportaj, ilan, slayt, afiş, pankart, tercüme, telif, roman ve yazı gibi dökümanların toplanması, tasnifi, değerlendirilmesi, yorumu, dağıtılması, gizlilik derecesine göre muhafaza edilmesi ve arşivde saklanması ile ilgili işleri yapmak, bu maksatla gereken teşkilatı vücuda getirmek, bürolar açmak, bayilik, acentalık ve mümessillikler tesis etmektir.

Çalışan Sayısı

408

Adres

Yenibosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi No:11/A İç Kapı No:21 34197 Bahçelievler/ İSTANBUL

Merkez

TR

IHAAS Ortaklık Yapısı

Missing Image

İhlas Haber Ajansı A.Ş.

1993 senesinde Türkiye’nin ilk görüntülü haber servisi yapan firması olarak kurulan İhlas Haber Ajansı Anonim Şirketi (A.Ş.), günümüzde faaliyetlerine 81 ilde başarılı bir şekilde devam ediyor. Şirketin Türkiye’de 25 bölge müdürlüğü bulunuyor. İhlas Haber Ajansı, yurt içi ve yurt dışında olmak üzere toplam 800’den fazla çalışanıyla öne çıkıyor. Bununla birlikte şirket, dünya çapında faaliyetlerde bulunuyor.

İhlas Haber Ajansı Hakkında:

İhlas Haber Ajansı, 1993 senesinde Enver Ören tarafından kurulmuştur. Şirket Türkiye’nin ilk görüntülü haber servisi yapan firması ünvanını taşımaktadır. Kurulduğunu yıldan bu yana başarılarını her geçen gün katlayarak artıran İhlas Haber Ajansı, günümüzde Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Şirket, yüzlerce kamera ve dijital fotoğraf makinesine sahiptir. Bu ekipmanlarıyla birlikte görüntülü, yazılı ve fotoğraflı haber üretmeye devam etmektedir.

İhlas Haber Ajansı operasyonel güç, hız ve aktivasyon kategorilerinde bölgesinin en güçlü ajanslarından biri olarak öne çıkmaktadır. Şirketin pek çoğu yurt dışında olmak üzere kendisine ait 32 uplink (uydu haberleşme) noktası mevcuttur. Bu uplinkler sayesinde de olayların kaynağına çok hızlı ulaşabilmektedir.

İhlas Haber Ajansı, canlı yayınlarını uydu üzerinden bütün dünyaya servis edebilmektedir. Ayrıca İhlas Haber Ajansı’nın Türkiye'de de 200’den fazla noktadan görüntü aktarma kabiliyeti bulunmaktadır.

Şirketin Türkiye'de yüzlerce televizyon abonesi bulunmaktadır. İhlas Haber Ajansı, aynı zamanda yurt dışında da pek çok ülkede faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği ülkelerin arasında Almanya, İngiltere, Mısır, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Gürcistan ve Irak bulunmaktadır.

İhlas Haber Ajansı A.Ş., 26 – 27 Ekim 2021 tarihlerinde 4,60 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. İhlas Haber Ajansı IHAAS hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl IHAAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına IHAAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca IHLAS HABER AJANSI A.S. hissesi alabilirsin.
IHAAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.