HURGZ Hisse - Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.

₺4,00

Güncel Fiyat

₺10.010.320,42

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.02 (0.5%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

HURGZ Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4,00

Satış

₺4,00

Günlük Değişim %

0,50%
Günlük Hacim (TL) ₺10.010.320,42
Taban ₺3,60

Haftalık En Yüksek

₺4,05

Aylık En Yüksek

₺6,25
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.368.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,05%
Volatilite 1,51%

Açılış Fiyatı

₺4,01

Alış

₺3,98

Günlük Değişim (TL)

₺0,02
Tavan ₺4,40

Haftalık En Düşük

₺3,85

Aylık En Düşük

₺3,85
PD/DD 0,89

Sermaye

₺592.000.000,00
Net Kâr ₺-855.297.667,00

HURGZ - Şirket Hakkında

HURGZ şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. HURGZ ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

15/12/1960

Halka Arz Tarihi

25.02.1992

Sektör

gazete yayıncılığı

Çalışan Sayısı

1386

Adres

100. Yıl Mahallesi, 2264. Sokak, No:1, Bağcılar/İstanbul

Merkez

TR

HURGZ Ortaklık Yapısı

Missing Image

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.

15 Aralık 1960 tarihinde kurulan Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye'nin gazetecilik sektöründe faaliyet gösteren en önemli şirketlerinden biri olma özelliği taşıyor. Doğan Yayın Holding A.Ş.’nin bir iştiraki olan Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., faaliyetlerine kurulduğu yıldan bu yana ara vermeden devam ediyor. Şirketin iştirakleri arasında Hürriyet Zweigniederlassung GmbH, Hürriyet Invest B.V., Sporarena Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Demirören Media International GmbH yer alıyor. Gazete yayıncılığı alanında faaliyet gösteren Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Yıldırım Demirören, Meltem Oktay, Fikret Tayfun Demirören, Mehmet Soysal, Mehmet Koray Yanç, Alaattin Aykaç ve Orhan Kırca bulunuyor.

Hürriyet Hakkında:

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. bilgi, iletişim ve yayıncılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Süresiz olarak kurulmuş bir şirket olan Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’nin ana merkezi günümüzde İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Şirketin ortakları arasında Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. bulunmaktadır.

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. 25 Şubat 1992 tarihinde YTL öncesi 7.800 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Hürriyet hisseleri Borsa İstanbul (BIST)’da ilk kez 25 Şubat 1992 tarihinde işlem görmüştür. Şirketin halka arzı için Türkiye İş Bankası A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir.

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. hisseleri, HURGZ hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST KURUMSAL YÖNETİM, BIST ANA, BIST TÜM, BIST TÜM-100, BIST İSTANBUL ve BIST HİZMETLER bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl HURGZ hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına HURGZ yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca HURRIYET GAZETECILIK VE MATBAACILIK A.S. hissesi alabilirsin.
HURGZ yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.