HDFGS Hisse - Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺2,28

Güncel Fiyat

₺39.117.648,22

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.01 (0.44%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

HDFGS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺2,28

Satış

₺2,29

Günlük Değişim %

0,44%
Günlük Hacim (TL) ₺39.117.648,22
Taban ₺2,06

Haftalık En Yüksek

₺2,31

Aylık En Yüksek

₺2,34
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.288.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,16%
Volatilite 3,96%

Açılış Fiyatı

₺2,29

Alış

₺2,28

Günlük Değişim (TL)

₺0,01
Tavan ₺2,50

Haftalık En Düşük

₺2,16

Aylık En Düşük

₺1,87
PD/DD 0,76

Sermaye

₺565.000.000,00
Net Kâr ₺-321.195.201,00

HDFGS - Şirket Hakkında

HDFGS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. HDFGS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SİBEL GÖKALP

Kuruluş Tarihi

29/03/2012

Halka Arz Tarihi

23.01.2015

Sektör

GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI

Çalışan Sayısı

9

Adres

İnkılap Mahallesi, Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi, N4/2 D:7 Ümraniye/İstanbul

Merkez

TR

HDFGS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), 2012 yılında faaliyet göstermeye başladı. Şirket, Hedef Holding çatısı altında finans ve teknoloji öncelikli olmak üzere farklı alanlarda doğrudan ve dolaylı yatırımlar gerçekleştirmek amacıyla kuruldu. 2 milyar TL kayıtlı sermayesi bulunan Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., sürdürülebilir büyüme performansına ve yüksek kararlılık hedefine sahip bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye'nin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlayabilecek bütün projeleri değerlendirmeye alan Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., yurt içi pazarda öne çıkıyor.

Hedef Girişim Hakkında

İstanbul merkezli olarak kurulan Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., mali kuruluşlar ve girişim sermayesi yatırım ortaklıkları sektöründe yer almaktadır. Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., ekosistemde değer yaratmaya odaklanarak sosyal gelişime katkı sağlayabilecek bütün projeleri faaliyet listesine dahil etmektedir. 

KOBİ’lere finansman ve yönetsel destek sağlamakta olan Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., girişim sermayesi ve iş melekleri modellerinin Türkiye'de gelişmesi ve artırılması için gerekli altyapıyı oluşturmak adına çalışmalar yürütmektedir.

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., 22-23 Ocak 2015 tarihlerinde 1,55 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla gerçekleşmiştir. Hedef Girişim hisseleri ilk kez 3 Şubat 2015 tarihinde Borsa İstanbul (BIST)’da işlem görmüştür. Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., HDFGS hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmeye devam etmektedir. Hedef Girişim hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında BIST ANA, BIST MALİ, BIST TÜM, BIST HOLDİNG ve YATIRIM ve BIST TÜM-100 yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl HDFGS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına HDFGS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca HEDEF GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
HDFGS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.