GSDHO Hisse - GSD Holding A.Ş.

₺3,99

Güncel Fiyat

₺10.207.018,48

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.01 (-0.25%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GSDHO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,99

Satış

₺3,99

Günlük Değişim %

-0,25%
Günlük Hacim (TL) ₺10.207.018,48
Taban ₺3,60

Haftalık En Yüksek

₺4,29

Aylık En Yüksek

₺4,52
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺3.990.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

9,59%
Volatilite 1,25%

Açılış Fiyatı

₺4,00

Alış

₺3,98

Günlük Değişim (TL)

₺-0,01
Tavan ₺4,40

Haftalık En Düşük

₺3,98

Aylık En Düşük

₺3,98
PD/DD 0,61

Sermaye

₺1.000.000.000,00
Net Kâr ₺-1.679.274.000,00

GSDHO - Şirket Hakkında

GSDHO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GSDHO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

AKGÜN TÜRER

Kuruluş Tarihi

08/10/1986

Halka Arz Tarihi

04.11.1999

Sektör

Sanayi, tekstil, ticaret, tarım, inşaat, turizm, nakliyat, telekominikasyon, ulaştırma, bankacılık, sigortacılık, basın yayın, dış ticaret, pazarlama, finans, gıda, reklamcılık, yatırım işleri ile uğraşan halen mevcut ve ileride kurulacak şirket, ortaklık, müessese ve teşebbüslerin sermaye ve yönetimine katılmak, yatırımda bulunmak

Çalışan Sayısı

111

Adres

AYDINEVLER MAHALLESİ KAPTAN RIFAT SOKAK NO:3 34854 KÜÇÜKYALI MALTEPE İSTANBUL TEL: 216 587 90 00 FAX: 216 489 97 95

Merkez

TR

GSDHO Ortaklık Yapısı

Missing Image

GSD Holding A.Ş.

GSD Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) yurt içi faktoring sektöründe finans, enerji, havacılık ve denizcilik alanlarında faaliyet gösteriyor. Yurt içi pazarlarda çalışmalarına son hız devam eden GSD Holding A.Ş., yatırım sektöründe öncü olmasını sağlayacak projelere imza atarak gelişimini sürdürüyor. Şirket, yaklaşık 405 megawatt (MW) kurulu güce ve 40 milyon ton asfalt rezervine sahip bir termik santral olan Silopi Elektrik Üretim A.Ş.’de azınlık paya sahip.

GSD Holding Hakkında:

GSD Holding A.Ş. 8 Ekim 1986 yılında Mehmet Turgut Yılmaz, GSD Holding A.Ş., Samet Ali Yavuz ve diğer ortakların öncülüğünde kurulmuştur. Türkiye merkezli şirket olarak kurulmuş olan GSD Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Maltepe ilçesinde yer almaktadır. Şirket denizcilik, finansal hizmetler ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir holding şirketi olarak bilinmektedir. GSD Holding A.Ş. bu sektörlere GSD Grubu oluşturan bağlı ortaklıkları aracılığıyla yatırım yapmaktadır. 

GSD Holding A.Ş. iştirakleri arasında GSD Yatırım Bankası A.Ş., GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., GSD Faktoring A.Ş, Silopi Elektrik Üretim A.Ş., GSD Eğitim Vakfı, Cano Maritime Ltd, Dodo Maritime Ltd, Hako Maritime Ltd, Zeyno Maritime Ltd, Neco Maritime Ltd, GSD Shipping B.V., Mila Maritime Ltd, Lena Maritime Ltd, Nejat Maritime Ltd, Nehir Maritime Ltd ve GSD Ship Finance B.V. bulunmaktadır.

GSD Holding A.Ş. hisseleri ilk olarak 4-5 Kasım 1999 tarihinde halka arz edilmiştir. Dönemin parasıyla 8 TL’den talep toplamıştır. GSD Holding A.Ş.’in halka arzı için Demir Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tercih etmiştir. Şirket hisseleri GSDHO hisse kodu kısaltmasıyla 11 Kasım 1999 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır.

Holdingler ve yatırım şirketleri ile mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren GSD Holding A.Ş., Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Ayrıca GSD Holding A.Ş. BİST YILDIZ, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST HOLDİNG ve YATIRIM endekslerinde işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GSDHO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GSDHO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GSD HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
GSDHO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.