GSDDE Hisse - GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺9,79

Güncel Fiyat

₺13.649.176,56

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.05 (-0.51%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GSDDE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,79

Satış

₺9,82

Günlük Değişim %

-0,51%
Günlük Hacim (TL) ₺13.649.176,56
Taban ₺8,82

Haftalık En Yüksek

₺10,05

Aylık En Yüksek

₺12,49
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.468.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,62%
Volatilite 3,76%

Açılış Fiyatı

₺9,85

Alış

₺9,79

Günlük Değişim (TL)

₺-0,05
Tavan ₺10,76

Haftalık En Düşük

₺9,61

Aylık En Düşük

₺9,46
PD/DD 0,78

Sermaye

₺150.000.000,00
Net Kâr ₺-345.024.000,00

GSDDE - Şirket Hakkında

GSDDE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GSDDE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

EYUP MURAT GEZGİN

Kuruluş Tarihi

28/08/1992

Halka Arz Tarihi

07.02.1995

Sektör

Ulusal ve Uluslararası Denizlerde Taşımacılık ve Armatörlük

Çalışan Sayısı

11

Adres

Aydınevler Mahallesi Kaptan Rıfat Sokak No:3 34854 Küçükyalı Maltepe İstanbul

Merkez

TR

GSDDE Ortaklık Yapısı

Missing Image

GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Turgut Yılmaz tarafından 1992 yılında kurulan GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) denizcilik, gayrimenkul, inşaat  ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Varlık gösterdiği sektörlerde öncü şirketlerden biri olmayı başaran GSD Marin, ulusal ve uluslararası denizlerde taşımacılık ve armatörlük alanında hizmet veriyor. 2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Mehmet Turgut Yılmaz, Akgün Türer, Eyüp Murat gezgin, Ömer Asım Özgözükara, Sedat Temeltaş ve Hakan Yılmaz yer alıyor. İstanbul’da kurulan GSD Marin’in ana merkezi halen İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunuyor.

GSD Marin Hakkında:

GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. para transferi, ödeme, yatırım ve kredi gibi ürün ve hizmetler sunmaktadır. Finans sektöründe faaliyet gösteren ve bunun yanı sıra ulaştırma ve depolama sektöründe de aktif bir rol oynayan GSD Marin, içerisinde bulunduğu sektörlerin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamaktadır.

Şirket, donanımlı ekibi ve teknolojik üretimleriyle sektörün öncülerinden biri olarak anılmayı başarmaktadır. Endüstriyel ürün ve hizmetler sunan, bunun yanı sıra taşıma ve lojistik hizmetleri alanında da faaliyet gösteren GSD Marin hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda faaliyet göstermektedir.

Şirket, denizcilik sektöründe gerçekleştirdiği faaliyetleri GSD Denizcilik A.Ş. ve GSD Shipping B.V. şirketleriyle bir arada yürütmektedir. GSD Holding A.Ş. ile ortaklık yapısına sahip olan şirketin iştirakleri arasında Cano Maritime Limited, Hako Maritime Limited ve GSD Faktoring A.Ş. bulunmaktadır.

27 Ağustos 1992 tarihinde kurulan GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 7 Şubat 1995 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket, GSDDE hisse koduyla Borsa İstanbul (BIST)’da Ana Pazar’da işlem görmektedir. GSD Marin hisseleri BIST ULAŞTIRMA, BIST TÜM-100, BIST TÜM, BIST ANA, BIST HİZMETLER ve BIST İSTANBUL endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GSDDE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GSDDE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INSAAT SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
GSDDE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.