GRNYO Hisse - Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺10,12

Güncel Fiyat

₺146.705.994,08

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.08 (0.8%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GRNYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺10,12

Satış

₺10,13

Günlük Değişim %

0,80%
Günlük Hacim (TL) ₺146.705.994,08
Taban ₺9,11

Haftalık En Yüksek

₺15,12

Aylık En Yüksek

₺15,12
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺379.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,02%
Volatilite 9,86%

Açılış Fiyatı

₺10,00

Alış

₺10,12

Günlük Değişim (TL)

₺0,08
Tavan ₺11,13

Haftalık En Düşük

₺9,85

Aylık En Düşük

₺9,26
PD/DD 5,59

Sermaye

₺37.500.000,00
Net Kâr ₺-14.829.503,00

GRNYO - Şirket Hakkında

GRNYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GRNYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

DÜNDAR DAYI

Kuruluş Tarihi

09/07/1996

Halka Arz Tarihi

07.11.1996

Sektör

Portföy işletmeciliği

Çalışan Sayısı

7

Adres

Maslak Mah. Atatürk Oto Sanayi, 55. Sokak 42 Maslak No:2 A Blok D:270 (A1207) 34485 Sarıyer- İstanbul

Merkez

TR

GRNYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Garanti Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) şirket birleşme ve satın alma, halka arzlar, özel sektör tahvil ihraçları ve özelleştirme danışmanlığı gibi yurt içi ve yurt dışı sermaye piyasası aracılık faaliyetleri yönetiyor. Türkiye'nin lider aracı kurumlarından biri olan Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., sektörün öncüsü olmasını sağlayacak faaliyetler yürütüyor. Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., yenilikçi ve güçlü ortaklık yapısıyla yurt içi ve yurt dışı sermaye piyasalarında bankacılık hizmeti sunan tecrübeli bir kadroyla hizmetlerine devam ediyor.

Garanti Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Portföy ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir şirket olan Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., yatırım portföyü alanında hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı borsalar, organize borsa dışı piyasalarda işlem gören altın ve diğer değerli metaller gibi geniş bir faaliyet alanına sahip olduğu bilinmektedir. Şirketin ana merkezi günümüzde İstanbul’un Sarıyer ilçesindedir. Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., pek çok farklı bölgede faaliyetlerine devam etmektedir.

Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., 7-8 Kasım 1996 tarihlerinde YTL öncesi 1050 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzında aracı kurum olarak Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tercih edilmiştir. Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 18 Kasım 1996 olmuştur.

Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., GRNYO hisse koduyla Alt Pazar’da işlem görmektedir. Fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 96,38 olduğu bilinmektedir. Garanti Yatırım Ortaklığı hisseleri BİST MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI, BİST KURUMSAL YÖNETİM ve BİST TÜM endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GRNYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GRNYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
GRNYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.