GOZDE Hisse - Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺25,84

Güncel Fiyat

₺38.583.943,22

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.3 (5.3%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GOZDE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺25,84

Satış

₺25,84

Günlük Değişim %

5,30%
Günlük Hacim (TL) ₺38.583.943,22
Taban ₺22,10

Haftalık En Yüksek

₺26,84

Aylık En Yüksek

₺27,48
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺9.948.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,38%
Volatilite 4,73%

Açılış Fiyatı

₺24,80

Alış

₺25,78

Günlük Değişim (TL)

₺1,30
Tavan ₺26,98

Haftalık En Düşük

₺24,24

Aylık En Düşük

₺23,30
PD/DD 0,40

Sermaye

₺385.000.000,00
Net Kâr ₺-3.565.279.051,00

GOZDE - Şirket Hakkında

GOZDE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GOZDE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

LEVENT SİPAHİ

Kuruluş Tarihi

22/01/2010

Halka Arz Tarihi

25.01.2010

Sektör

Kurulmuş ve kurulacak şirketlerin sermaye ve idarelerine iştirak etmek,şirket kaynaklarını değerlendirmek, yatırım, finansman, pazarlama,organizasyon ve yönetim konularında danışmanlık yapmak.

Çalışan Sayısı

4

Adres

Kısıklı Mahallesi Çeşme Çıkmazı Sokak Yıldız Holding Apt. No:6/1 Üsküdar İstanbul

Merkez

TR

GOZDE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), gelişim potansiyeli taşıyan ve kaynak ya da yapılandırma ihtiyacı olan girişim şirketlerine ve projelerine yatırım yapmak amacıyla kuruldu. 2010 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., bugünkü ünvanını 2011 yılının Temmuz ayında aldı. Uzman kaynakları ve bilgi birikimini verimli bir biçimde kullanmayı prensip edinen Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ali Ülker tarafından hayata geçirildi.

Gözde Girişim Hakkında:

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. girişim sermayesi, yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye merkezli kurulan şirket, günümüzde faaliyetlerini İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alan ana merkezinden yürütmektedir.

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., kurulmuş ya da kurulacak şirketlerin sermaye ve idarelerine iştirak etmektedir. Şirketlerin kaynaklarını değerlendirmek, yatırım, finansman ve pazarlama gibi konularda danışmanlık yapmak da Gözde Girişim’in faaliyet alanları arasındadır.

Süresiz bir şirket olarak faaliyetlerini gösteren ve faaliyet gösterdiği sektörün öncülerinden biri olmayı başaran Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., yurt içi pazarlarda hizmet vermektedir.

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., 25 ocak 2010 tarihinde halka arz olmuştur. Şirket Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi de aynı tarihte gerçekleşmiştir. Gözde Girişim hisseleri, GOZDE hisse koduyla işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST YILDIZ, BIST MALİ, BIST TÜM, BIST HOLDİNG ve YATIRIM ve BIST TÜM-100 yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GOZDE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GOZDE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GOZDE GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
GOZDE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.