BIST Şirket Haberleri

Yıldız Holding “Great Place To Work” Sertifikasını Almaya Hak Kazandı

Ağustos 31, 2023 • 2 dakika okuma süresi
Yıldız Holding “Great Place To Work” Sertifikasını Almaya Hak Kazandı

Borsa İstanbul’da işlem gören Mia Teknoloji, Şok Marketler, Gözde Girişim, Ülker, Bizim Gıda ve Penta Teknoloji gibi şirketleri bünyesinde barındıran Yıldız Holding, “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandı. 🏆

En iyi işveren unvanına sahip şirketlere verilen bu sertifika, şirketlerin küresel ölçekte çalışanlar tarafından nasıl değerlendirildiğini, sektördeki algılarını ve iletişim stratejilerini ölçümlüyor.

Yapılan tüm çalışmalar ise bağımsız araştırma kurumu Great Place to Work Enstitüsü tarafından gerçekleştiriliyor.

Bahattin Aydın: Çalışanlarımız Bizim Başarımızın Kaynağı 🗨️

Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, sertifikanın çok gurur verici olduğunu belirtti. Şirketin yaklaşık 70 farklı pasaporta sahip 75 bine yakın çalışanı olduğunu ve bu başarının kaynağının çalışanlar olduğuna inandıklarını ifade etti. Aydın, “İşin geleceğini bütünsel bir dönüşüm süreci olarak ele alıyoruz,” diyerek birçok projeyi yönettiklerini de ekledi.

İnsan Odaklı Stratejiler 🎯

Bahattin Aydın’ın da vurguladığı gibi, Yıldız Holding, yeni nesil çalışma modelleri, stratejik iş yönetim aracı olarak gördüğü OKR, yetenek kazanım ve yönetim yaklaşımı, yetkinlik gelişimi ve organizasyonel gelişim gibi birçok projeyi yönetiyor. Bu projeler, şirketin ‘insan’ı odağına almasını sağlıyor. 

Gelecekte Neler Olacak? 🚀

Bu sertifika, Yıldız Holding’in insan kaynakları ve organizasyonel gelişim açısından daha da güçleneceğinin bir işareti. Bahattin Aydın, “Yetenek ve organizasyonel gelişimi odağımıza alacak öncü uygulamalarımızla İK alanında fark yaratmaya devam edeceğiz,” dedi.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks