GOODY Hisse - Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

₺19,99

Güncel Fiyat

₺11.213.985,03

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.37 (-1.82%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GOODY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺19,99

Satış

₺19,99

Günlük Değişim %

-1,82%
Günlük Hacim (TL) ₺11.213.985,03
Taban ₺18,33

Haftalık En Yüksek

₺20,88

Aylık En Yüksek

₺25,62
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺5.397.300.000,00

Yabancı Oranı (%)

50,52%
Volatilite 2,65%

Açılış Fiyatı

₺20,36

Alış

₺19,97

Günlük Değişim (TL)

₺-0,37
Tavan ₺22,38

Haftalık En Düşük

₺19,82

Aylık En Düşük

₺18,43
PD/DD 1,81

Sermaye

₺270.000.000,00
Net Kâr ₺-444.544.318,00

GOODY - Şirket Hakkında

GOODY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GOODY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Marwa Khairalla

Kuruluş Tarihi

01/09/1961

Halka Arz Tarihi

15.01.1986

Sektör

Radial binek oto, radial ve konvansiyonel kamyonet/minibüs, radial ve konvansiyonel kamyon/ otobüs, ön traktör, arka traktör, iş makinaları dış lastikleri ve iç lastikleri yanında, sırt kauçuğu ve kolon üretimi ve satışı faaliyetleri

Çalışan Sayısı

1588

Adres

Maslak Mahallesi Sümer Sokak MOB No:4 Sarıyer 34485 İstanbul

Merkez

TR

GOODY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

Goodyear Lastikleri Türk Anonim Şirketi (T.A.Ş.), Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak açılmış bir lastik üreticisi olarak hizmet veriyor. 29 Ağustos 1898 tarihinde Frank Seiberling tarafından kurulan ve adını vulkanize edilmiş kauçuğun mucidi olan Charles Goodyear’dan alan Goodyear Lastikleri T.A.Ş. otomobil, ticari kamyon, hafif kamyon, motosiklet, yarış arabaları, uçak, tarım makineleri, SUV araçlar ve tarım makineleri için lastik üretiyor. Şirketin merkezi ise Amerika’nın Ohio eyaletindeki Akron’da bulunuyor.

Goodyear Lastikleri Hakkında:

Otomobil lastiği sektöründe hizmet vermekte olan ve sektörün öncüsü olmayı başaran Goodyear Lastikleri T.A.Ş., üretimlerinde teknolojik stratejileri her zaman göz önünde tutmaktadır. ABD merkezli bir şirket olmasına rağmen dünyanın pek çok farklı yerinde hizmet vermekte ve halka açık bir şirket olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirket binek oto, kamyonet, otomobil ve minibüs gibi araçların dış lastiklerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra radyo ve konvansiyonel iş makinalarının dış lastikleri, çeşitli iç lastik ve kolon satış faaliyetlerini de başarılı bir şekilde yürütmekte olduğu bilinmektedir. Goodyear Lastikleri T.A.Ş., hizmet verdiği sektör ve alanları her geçen gün genişletmekte ve verdiği hizmetlerde başarının sırrı olarak gelişen teknolojinin stratejilerini kullandığını dile getirmektedir.

Sektörün öncülerinden biri olmayı başaran Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin Türkiye'de merkez şirketi İstanbul'da yer almaktadır. Şirket, günümüzde dünyanın birçok farklı yerinde hizmet vermekte ve ihracat gerçekleştirmektedir. Araçların yol üzerinde ve arazide sağlam çekiş sağlamasını mümkün hale getiren üretimleri gerçekleştirmekte ve yenilikçi stratejiler yürütmektedir.

İlk olarak 15 ocak 1986 tarihinde halka arz edilen Goodyear Lastikleri T.A.Ş., GOODY hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da Yıldız Pazar’da görmektedir. Fiili dolaşımdaki payının 58,391,182 lot olduğu, fiili dolaşımdaki pay oranının ise yüzde 25, 33 olduğu bilinmektedir. Şirketin BIST için ilk işlem tarihi 15 Ocak 1986’dır. Goodyear hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında ISKDN, XKMYA, XSIST, XTUMY, XUSIN, XUTUM ve XYLDZ bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GOODY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GOODY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GOODYEAR LASTIKLERI T.A.S. hissesi alabilirsin.
GOODY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.