GARFA Hisse - Garanti Faktoring A.Ş.

₺26,68

Güncel Fiyat

₺1.864.846,80

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.16 (0.6%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

GARFA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺26,68

Satış

₺26,68

Günlük Değişim %

0,60%
Günlük Hacim (TL) ₺1.864.846,80
Taban ₺23,88

Haftalık En Yüksek

₺27,10

Aylık En Yüksek

₺27,10
F/K 9,17

Piyasa Değeri

₺10.605.300.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,82%
Volatilite 2,19%

Açılış Fiyatı

₺26,52

Alış

₺26,62

Günlük Değişim (TL)

₺0,16
Tavan ₺29,16

Haftalık En Düşük

₺21,00

Aylık En Düşük

₺20,90
PD/DD 5,27

Sermaye

₺397.500.000,00
Net Kâr ₺1.156.140.000,00

GARFA - Şirket Hakkında

GARFA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. GARFA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

KAYA YILDIRIM

Kuruluş Tarihi

04/06/1990

Halka Arz Tarihi

29.11.1993

Sektör

Factoring

Çalışan Sayısı

121

Adres

Çamçeşme Mahallesi, Tersane Caddesi No:15 34899 Pendik İstanbul

Merkez

TR

GARFA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Garanti Faktoring A.Ş.

Garanti Faktoring Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin, firmaların yurt içi ve yurt dışı mal ve hizmet satışlarından doğan vadeli alacaklarının faktoring şirketi tarafından devralınmasını sağlamak adına kurulduğu biliniyor. Şirketin Türkiye Garanti Bankası A.Ş. öncülüğünde hayata geçtiği kaydediliyor. 4 Eylül 1990 tarihinden beri endüstriyel ve ticari şirketlere faktoring hizmeti sunan Garanti Faktoring A.Ş.’nin ortaklık yapısında Türkiye Garanti Bankası A.Ş., imtiyazlı hisse, imtiyazsız hisse, halka açıklık payı, T. İhracat Kredi Bankası A.Ş. yer alıyor.

Garanti Faktoring Hakkında:

2023 yılı itibarıyla Garanti Faktoring’in yönetim kurulu üyeleri arasında Recep Baştuğ, Murat Atay ve Kaya Yıldırım yer almaktadır. Halkın ortaklığından güç alan Garanti Faktoring, başarı dolu hikayelere imza atmaktadır. Şirket, müşterilerinin ithalat ve ihracat yapmaları için gerekli çözümleri başarılı bir şekilde sunmaktadır. 

Garanti Faktoring’in her sektörde müşteriye sahip olması katma değer yaratma konusunda önemli bir rol oynamaktadır. Şirket, bu sayede sektörün öncülerinden biri olarak anılmaktadır. Garanti Faktoring, 2013 yılında tamamlanan şube çalışmasıyla birlikte 14 farklı değişik ilde 21 şubeyle hizmet vermektedir. Şirketin ana merkezinin günümüzde İstanbul, Pendik'te yer aldığı bilinmektedir.

Garanti Faktoring A.Ş. 20 Aralık 1993 tarihinde halka arz olmuştur. Halka arzı sonrasında şirkete ait hisseler Alt Pazar’da işlem görmüştür. Şirketin fiili dolaşımdaki payının 6.657.431 lot olduğu bilinmektedir. Garanti Faktoring hisseleri borsada GARFA hisse koduyla işlem görmektedir.

Garanti Faktoring hisseleri Borsa İstanbul (BIST)’da BIST TÜM-100, BIST MALİ, BIST TÜM, BIST KURUMSAL YÖNETİM ve BIST FİN. KİR. FAKTORİNG endekslerinde yer almaktadır. Şirket hisseleri Alt Pazar ve Kesin Alım Satım Pazarı’nda işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl GARFA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına GARFA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca GARANTI FAKTORING A.S. hissesi alabilirsin.
GARFA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.