FRIGO Hisse - Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺7,96

Güncel Fiyat

₺20.228.279,71

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.01 (0.13%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

FRIGO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺7,96

Satış

₺7,96

Günlük Değişim %

0,13%
Günlük Hacim (TL) ₺20.228.279,71
Taban ₺7,17

Haftalık En Yüksek

₺8,20

Aylık En Yüksek

₺8,80
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.170.935.701,00

Yabancı Oranı (%)

0,71%
Volatilite 3,27%

Açılış Fiyatı

₺7,95

Alış

₺7,95

Günlük Değişim (TL)

₺0,01
Tavan ₺8,75

Haftalık En Düşük

₺7,70

Aylık En Düşük

₺7,64
PD/DD 1,47

Sermaye

₺147.102.475,00
Net Kâr ₺-61.999.645,00

FRIGO - Şirket Hakkında

FRIGO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. FRIGO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

14/02/1984

Halka Arz Tarihi

06.04.1995

Sektör

Dondurulmuş ve konserve edilmiş meyve sebze

Çalışan Sayısı

424

Adres

Levent Mah. Cömert Sk. Yapıkredi Plaza Sitesi B Blok No 1B İç Kapı No 23 Beşiktaş İstanbul

Merkez

TR

FRIGO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üretim kalitesi, ham madde ve servis-hizmet kalitesiyle Türkiye’nin en prestijli şirketleri arasında yer alan Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), ülkemizde gıda sektörünün köşe taşlarından birini oluşturuyor. Konserve ve dondurulmuş meyve ve sebzeler, gazlı içecekler ve meyve sularının üretim ve dağıtım sürecini yöneten şirket, ayrıca meyveli sodalar, aromalı içecekler, enerji içecekleri ve buzlu çay üretiyor. Şirketin alkolsüz içecekleri ve meyve suları Sunpride, Joyful ve Joy markalarıyla satışa sunuluyor. Ülkemizin gıda şirketleri arasında öne çıkan Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 30’dan fazla ülkeye ihracat yaparak Türkiye sınırlarını aşıyor. 

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Hakkında:

Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1984 yılında kurulmuş olup kısa zamanda önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri olmuştur. Şirket, Bursa İnegöl’de 30 bin metrekare arsa üzerine 27 bin metrekare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Frigo-Pak, son teknolojik ekipmanlarla donanmış modern fabrikasıyla güçlü bir üretim süreci yürütmektedir.

42 bin 300 tonluk işleme kapasitesine sahip olan şirket, 3 bin ton kapasiteli donmuş muhafaza depoları ve 3 bin ila 8 bin şişe/saat kapasiteli cam şişe sıcak dolum meyve suyu hattıyla üretim sürecine hız kazandırmaktadır. Dondurulmuş meyve ve sebze üretimini baştan sona makineleşmiş otomatik sistemlerle yöneten Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ürünlerin tüketiciye en lezzetli halleriyle ulaşmasını amaçlamaktadır.

Kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünleriyle Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin dünyanın dört bir yanında müşteri profili bulunmaktadır. Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ürünlerinin büyük bir kısmını Almanya, İngiltere, Fransa, Amerika ve Japonya dahil 5 kıta ve 30 ülkeye ihraç etmektedir.

Günümüzde Ali Haydar Güçlü yönetiminde olan Frigo-Pak Gıda Maddeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ilk olarak 06 Nisan 1995 yılında halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da FRIGA hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl FRIGO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına FRIGO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca FRIGO-PAK GIDA MADDELERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
FRIGO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.