FENER Hisse - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

₺169,20

Güncel Fiyat

₺909.317.463,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.6 (0.95%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

FENER Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺169,20

Satış

₺169,30

Günlük Değişim %

0,95%
Günlük Hacim (TL) ₺909.317.463,50
Taban ₺152,30

Haftalık En Yüksek

₺181,20

Aylık En Yüksek

₺198,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺16.747.416.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,08%
Volatilite 4,06%

Açılış Fiyatı

₺168,70

Alış

₺169,20

Günlük Değişim (TL)

₺1,60
Tavan ₺186,10

Haftalık En Düşük

₺165,40

Aylık En Düşük

₺150,00
PD/DD 0,00

Sermaye

₺98.980.000,00
Net Kâr ₺-77.875.006,00

FENER - Şirket Hakkında

FENER şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. FENER ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÇAĞDAŞ KOÇAK

Kuruluş Tarihi

10/06/1998

Halka Arz Tarihi

12.02.2004

Sektör

Profesyonel futbol faaliyetlerini devralmak ve kiralamak

Çalışan Sayısı

541

Adres

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, Maraton Girişi, Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul

Merkez

TR

FENER Ortaklık Yapısı

Missing Image

Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Fenerbahçe Futbol Anonim Şirketi (A.Ş.), 1907 yılından bu yana Türkiye’nin saygın spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’yi temsil ediyor. Fenerbahçe’nin futbol dalını profesyonel düzeyde yönetmek ve geliştirmek amacıyla kurulan şirket, Türk sporunda önemli başarılara imza atmayı sürdürüyor. Fenerbahçe Futbol A.Ş. sadece sahada değil, aynı zamanda altyapı gelişimi, tesis yatırımları ve sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda da faaliyet gösteriyor. Şirket, sporun birleştirici gücünü kutlamaya ve Türk sporunun gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Fenerbahçe Futbol Hakkında:

Fenerbahçe Futbol A.Ş., Türkiye’nin en köklü ve tanınmış spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’nin futbol takımını temsilen kurulmuştur. Kulübün temelleri 1895 yılında atılsa da kalıcı faaliyetlerini 1907 yılından beri sürdürmektedir. Şirketin ilk başkanı kuruluşunda önemli rol oynayan Nurizade Ziya Songülen’dir. Günümüzde ise iş insanı Ali Yıldırım Koç tarafından yönetilmektedir. Fenerbahçe Futbol A.Ş., sportif başarıların yanı sıra yönetim anlayışı ve sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkmaktadır. Fenerbahçe Futbol A.Ş.’nin merkez adresi İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu kabul edilmektedir.

Fenerbahçe Futbol A.Ş. başta futbol olmak üzere çeşitli spor dallarında faaliyet göstermektedir. Basketbol, voleybol, yüzme ve kürek gibi birçok spor dalında öne çıkmaktadır. Fenerbahçe Futbol’un Türkiye genelinde ve özellikle İstanbul’un pek çok ilçesinde modern ve donanımlı tesisleri bulunmaktadır. Bu tesisler profesyonel sporcuların antrenmanlarının yanı sıra çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Fenerbahçe’nin altyapı çalışmalarını desteklemekte ve genç yeteneklerin keşfedilmesine katkı sağlamaktadır.

Fenerbahçe Futbol A.Ş., 23 Şubat 2004 tarihinde halka arz edilerek pay başına 4,48 TL fiyatla yatırımcılara sunulmuştur. Şirket hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 32,8 olarak açıklanmıştır. Fenerbahçe hisse kodu FENER olup Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu BİST endeksleri arasında BİST Yıldız, BİST Tüm-100, BİST Tüm, BİST İstanbul, BİST Spor ve BİST Hizmetler yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl FENER hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına FENER yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca FENERBAHCE FUTBOL A.S. hissesi alabilirsin.
FENER yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.