EUPWR Hisse - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.

₺154,00

Güncel Fiyat

₺144.375.171,50

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-5 (-3.14%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EUPWR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺154,00

Satış

₺154,00

Günlük Değişim %

-3,14%
Günlük Hacim (TL) ₺144.375.171,50
Taban ₺143,10

Haftalık En Yüksek

₺162,40

Aylık En Yüksek

₺168,30
F/K 29,15

Piyasa Değeri

₺33.858.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

8,86%
Volatilite 4,65%

Açılış Fiyatı

₺158,50

Alış

₺153,90

Günlük Değişim (TL)

₺-5,00
Tavan ₺174,90

Haftalık En Düşük

₺152,50

Aylık En Düşük

₺142,80
PD/DD 9,54

Sermaye

₺220.000.000,00
Net Kâr ₺1.161.481.061,00

EUPWR - Şirket Hakkında

EUPWR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EUPWR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

18/07/2008

Halka Arz Tarihi

20.04.2023

Çalışan Sayısı

1142

Adres

Saray Mah. Atom Cad. No:17 Kahramankazan/ANKARA

Merkez

TR

EUPWR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyerek global bir lider olmayı hedefliyor. Şirket mühendislik, üretim, taahhüt, satış ve pazarlama alanlarında uluslararası düzeyde faaliyet gösteriyor. Kapsamlı yaklaşımı ve geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerine yüksek standartlarda çözümler sunuyor. Europower Enerji, ileri teknolojiye dayalı hizmetler ve çevresel sürdürülebilirliği destekleyen projeleriyle hedeflerini gerçekleştirmek için güçlü adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Hakkında:

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş., 2008 yılında Muhittin Behiç Harmanlı tarafından Ankara’da kurulmuştur. Şirketin Ankara’da 180 bin metrekarenin üzerinde bir alanda dokuz ofisi bulunmaktadır. Şirketin Ar-Ge merkezi ve uluslararası akredite test laboratuvarı da bu alanda yer almaktadır. Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Şirketleri’nin Türkiye dışında Hollanda, Makedonya, Cezayir ve Ukrayna’da ofis ve tesisleri bulunmaktadır. Geniş bir ürün ve sistem yelpazesi sunan şirket, beş kıtada 70’ten fazla ülkeye tedarik sağlamaktadır.

Europower Enerji alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim ekipmanları üretme konusunda uzmanlığıyla tanınmaktadır. Bu ekipmanlar farklı endüstrilerde kullanıma uygun olup enerji iletimi, dağıtımı ve üretimi için çeşitli çözümler sunmaktadır. Europower Enerji ayrıca kompakt trafo merkezleri, PFC (güç faktörü düzeltilmesi) sistemleri, demir yolu ürünleri, silikon izolatörler ve farklı tiplerde transformatörlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Europower Enerji’nin ürettiği tüm ekipmanlar enerji sektörünün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanıp geliştirilmektedir.

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş., 12-13-14 Nisan 2023 tarihlerinde pay başına 40,60 TL fiyatla halka arz olmuştur. Halka arzın ardından şirketin halka açıklık oranı yüzde 27,30 olmuştur. Europower Enerji, EUPWR hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Şirket BİST Halka Arz, BİST Sınai, BİST Tüm-100, BİST Ankara, BİST Metal Eşya, BİST Yıldız, BİST Tüm ve BİST Katılım Tüm endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EUPWR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EUPWR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EUROPOWER ENERJI VE OTOMASYON TEKNOLOJILERI SANAYI TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
EUPWR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.