EGSER Hisse - Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺3,80

Güncel Fiyat

₺9.388.481,21

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.05 (1.33%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

EGSER Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺3,80

Satış

₺3,81

Günlük Değişim %

1,33%
Günlük Hacim (TL) ₺9.388.481,21
Taban ₺3,42

Haftalık En Yüksek

₺3,83

Aylık En Yüksek

₺3,95
F/K 13,37

Piyasa Değeri

₺2.736.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,12%
Volatilite 3,20%

Açılış Fiyatı

₺3,76

Alış

₺3,80

Günlük Değişim (TL)

₺0,05
Tavan ₺4,18

Haftalık En Düşük

₺3,64

Aylık En Düşük

₺3,39
PD/DD 2,25

Sermaye

₺720.000.000,00
Net Kâr ₺204.694.708,00

EGSER - Şirket Hakkında

EGSER şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. EGSER ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MERTER SAVAŞ

Kuruluş Tarihi

09/09/1972

Halka Arz Tarihi

09.02.1993

Sektör

Sınırlı sınırsız karo, seramik imalı

Çalışan Sayısı

916

Adres

KEMALPAŞA OSB MAHALLESİ ANSIZCA SANAYİ SİTESİ SK. NO:297/1 35730 KEMALPAŞA/İZMİR

Merkez

TR

EGSER Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İbrahim Polat tarafından 1972 senesinde kurulan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) kurulduğu günden beri büyüme azmi ve sektöre kattığı yenilikler sayesinde günümüzde sektörü domine eden en önemli firmalarından biri olmayı başarıyor. Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetlerine İzmir Kemalpaşa’da 416 bin 752 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu ve İzmir limanına 26 kilometre uzaklıkta yer alan üretim tesislerinde devam ediyor. Şirketin üretim kapasitesi her geçen yıl artış gösteriyor.

Ege Seramik Hakkında;

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1972 senesinde İbrahim Polat tarafından İzmir’de kurulmuştur. Şirket seramik üretim alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden beri sektöre pek çok yenilik katan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1975 senesinde üretim faaliyetlerine başlamıştır. Şirket 1990’lı yılların başında altyapı, teknoloji, tasarım ve kalite standartlarına ağırlık vermiştir. Bu sayede kontrollü ve sağlıklı bir büyüme elde etmiştir. Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyet gösterdiği sektöre pek çok ilki taşımıştır. 

2009 senesinde “Digital Tile by Ege Seramik” markası ile dijital baskı teknolojisini Türk Seramik Sektörüne tanıtan şirket sektörün gelişimine de katkı sağlamıştır. Her daim sektörde yeniliklere imza atan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. seramik sektöründe ISO 9001 belgesi almaya hak kazanan ilk firma olmuştur.

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye pazarında 150’nin üzerinde yetkili satıcısı ve iki binin üzerinde tali bayisi ile güçlü bir dağıtım kanalı kurmuştur. Bununla birlikte 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmayı sürdürmektedir. Büyük bir ihracat hacmine sahip olan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. dış pazardaki gücünü her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 9 ila 12 Şubat 1993 tarihleri arasında dönemin parasıyla 6 bin 750 TL sabit fiyatla talep toplayarak halka arz edilmiştir. Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri EGSER hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl EGSER hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına EGSER yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca EGE SERAMIK SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
EGSER yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.