DZGYO Hisse - Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺4,64

Güncel Fiyat

₺4.604.675,19

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DZGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4,64

Satış

₺4,64

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺4.604.675,19
Taban ₺4,18

Haftalık En Yüksek

₺4,73

Aylık En Yüksek

₺5,38
F/K 119,14

Piyasa Değeri

₺1.856.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,58%
Volatilite 1,72%

Açılış Fiyatı

₺4,66

Alış

₺4,63

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺5,10

Haftalık En Düşük

₺4,48

Aylık En Düşük

₺4,48
PD/DD 0,63

Sermaye

₺400.000.000,00
Net Kâr ₺15.578.199,00

DZGYO - Şirket Hakkında

DZGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DZGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MEHMET ÇİTİL

Kuruluş Tarihi

05/05/1995

Halka Arz Tarihi

23.10.1995

Sektör

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Çalışan Sayısı

13

Adres

Büyükdere Caddesi No:141 K:22 Esentepe - Şişli - İstanbul

Merkez

TR

DZGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin, Denizbank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde seçkin yatırımlara imza atmak ve yatırımcılara yüksek gayrimenkul getirisi sağlamak amacıyla kuruluyor. Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 2013 yılından beri halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Şirket İstanbul, Ankara ve Bodrum başta olmak üzere birçok şehirde konut, ticari birimler ve otel gibi geniş bir portföyle hizmet veriyor. Şirketin Türkiye pazarlarında faaliyet gösterdiği biliniyor. Deniz GYO, dünya standartlarında bir gayrimenkul yatırımcısı olmayı amaçlayarak güçlü projeler geliştiriyor.

Deniz GYO Hakkında:

Deniz GYO, müşteri ve iş ortaklarına karşı dürüst ve adil bir yaklaşımla birlikte iç politika ve kanunlara uyum sağlayan misyon ve değere sahip şekilde hizmet göstermektedir. Şirketin bugüne kadar tamamladığı projeler arasında Le Chic Bodrum, Le Chic Tarabya, Bahçeşehir Çarı, Göksu AVM ve Karaköy Binası yer almaktadır. Deniz GYO, dünya çapında tanınan bir gayrimenkul şirketi haline gelmek için pek çok farklı çalışma yürütmektedir. Şirketin bugüne dek gerçekleştirdiği projeler müşterilerine güven sağlamaktadır.

Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Tanju Kaya, Mehmet Aydoğdu, Ali Murat Dizdar, Özlem Çörtoğlu, Behzat Yıldırımer ve Mehmet Çitil bulunmaktadır. Deniz GYO’nun ana merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde yer almaktadır. Deniz GYO’nun genel müdürlüğünü 2023 yılı itibarıyla Mehmet Çitil gerçekleştirmektedir. Deniz GYO’nun ortakları arasında Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. bulunmaktadır.

26 Aralık 2013 tarihinde kurulan şirket 23 Ekim 1995 tarihinde halka arz olmuştur. Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 30 Ekim 1995’tir. Deniz Gayrimenkul hisseleri DZGYO hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirket BIST TÜM, BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT, BIST TÜM-100, BIST ANA ve BIST MALİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DZGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DZGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DENIZ GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
DZGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.