DOBUR Hisse - Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

₺166,80

Güncel Fiyat

₺17.672.082,90

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.1 (0.66%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DOBUR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺166,80

Satış

₺166,80

Günlük Değişim %

0,66%
Günlük Hacim (TL) ₺17.672.082,90
Taban ₺149,20

Haftalık En Yüksek

₺180,00

Aylık En Yüksek

₺215,70
F/K 301,06

Piyasa Değeri

₺3.238.999.380,00

Yabancı Oranı (%)

8,10%
Volatilite 6,94%

Açılış Fiyatı

₺158,80

Alış

₺165,30

Günlük Değişim (TL)

₺1,10
Tavan ₺182,20

Haftalık En Düşük

₺155,80

Aylık En Düşük

₺138,00
PD/DD 124,78

Sermaye

₺19.559.175,00
Net Kâr ₺10.758.558,00

DOBUR - Şirket Hakkında

DOBUR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DOBUR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

MELİH CEM BAŞAR

Kuruluş Tarihi

21/07/1988

Halka Arz Tarihi

21.03.2000

Sektör

Dergi yayıncılığı ve pazarlama

Çalışan Sayısı

164

Adres

Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12 Kat:21 34387 Şişli İstanbul

Merkez

TR

DOBUR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama Anonim Şirketi (A.Ş.), 1988 yılında İstanbul merkezli olarak kuruluyor. Günümüzde Türkiye’de dergicilik sektörünün en önemli isimlerinden biri olmayı başaran şirket, çalışmalarına kurulduğu yıldan beri devam ediyor. 50’den fazla dergi ve geniş çaplı bir pazarlama organizasyonunu gerçekleştiren Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş., sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor.

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama Hakkında:

Dergicilik ve pazarlama alanında yaptıkları çalışmalarla isimlerinden her zaman söz ettirmeyi başaran güçlü bir ekiple çalışmalarına devam eden Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş., Türkiye'nin yayıncılık sektörünün en önemli şirketlerinden biri olmayı başarmaktadır. 

Şirket, günümüzde Türkiye’nin en eski ve en köklü dergilerinin pek çoğuna sahip olması sebebiyle dikkat çekmektedir. Yıllık 12 milyon basılı dergi erişimiyle Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş., 15 milyondan daha fazla aylık dijital erişime sahip olduğu için pazarın lideri olma özelliğini taşımaktadır.

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’nin yönetim kurulunda Çağlar Görüş, Alfred Heintze, Melih Cem Başar, Marie Elena Stephan, Aygen Leyla Ayözger Özvardar ve Jochen Czelecz bulunmaktadır. 

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş., 21-22 Mart 2000 tarihlerinde halka arz olmuştur. YTL öncesi ilk halka arz fiyatı 100.000 YTL olarak belirlenmiştir. Aracı kurum olarak TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tercih edilmiştir. Borsa İstanbul (BIST) için şirketin ilk işlem tarihi 28 Mart 2000 olmuştur.

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş., DOBUR hisse koduyla Alt Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin yüzde 14,17 fiili dolaşımdaki pay oranına ve 2,771,674 lot fiili dolaşımdaki paya sahip olduğu bilinmektedir. Doğan Burda hisselerinin dahil olduğu endeksler arasında XBANA, XKOBI, XSIST, XTUMY, XUHIZ ve XUTUM yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DOBUR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DOBUR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.S. hissesi alabilirsin.
DOBUR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.