DNISI Hisse - Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺15,80

Güncel Fiyat

₺9.425.212,06

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.05 (0.32%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DNISI Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺15,80

Satış

₺15,98

Günlük Değişim %

0,32%
Günlük Hacim (TL) ₺9.425.212,06
Taban ₺14,22

Haftalık En Yüksek

₺16,29

Aylık En Yüksek

₺21,08
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.891.704.375,00

Yabancı Oranı (%)

1,14%
Volatilite 5,08%

Açılış Fiyatı

₺15,75

Alış

₺15,80

Günlük Değişim (TL)

₺0,05
Tavan ₺17,38

Haftalık En Düşük

₺14,92

Aylık En Düşük

₺14,92
PD/DD 2,22

Sermaye

₺119.728.125,00
Net Kâr ₺-8.065.835,00

DNISI - Şirket Hakkında

DNISI şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DNISI ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

12/08/1991

Halka Arz Tarihi

28.09.2020

Çalışan Sayısı

161

Adres

İbni Melek Osb Mh. TOSBİ Yol 3 Sk No:20 Tire Organize Sanayi Bölgesi Tire/ İZMİR

Merkez

TR

DNISI Ortaklık Yapısı

Missing Image

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) dinamik ısı, yapı ve inşaat, HVAC-R endüstrisi ve endüstriyel mekanik sistemler alanında hizmet veriyor. Şirket bunun yanı sıra makine ve otomotiv, sağlı, beyaz eşya, küçük ev aletleri, ayakkabı ve çanta gibi tekstil ürünleri, mobilya, plastik sanayi ve ambalaj sanayi başta olmak üzere 22 farklı sektörün çalışmalarını hızlandıracak ürünler geliştiriyor. Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. dört ayrı üretim tesisinde köpük malzemeler üreterek birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor.

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Hakkında:

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 senesinde İzmir’de kurulmuştur. Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.  farklı sektörlerde çalışmalarını sürdüren pek çok şirkete malzeme üretmektedir. Şirket İzmir’in Tire Organize Sanayi Bölgesi’nde köpük malzeme üreterek ambalaj, inşaat ve tesisat yalıtımı, iklimlendirme de dahil olmak üzere 22 farklı sektöre hizmet vermektedir.

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İzmir’in Tire ilçesinde 21 bin 133 metrekarelik kapalı alana sahip bir fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikada ise çalışmaları sürdürmeyi sağlayan üç önemli alan yer almaktadır. Şirketin en çok sattığı ürünler arasında PE köpük ve XPE köpük bulunmaktadır.

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kompozit sandviç panel uygulamalarında düşük termal iletkenlik değeri ile ısı yalıtımı amacıyla kullanılan kapalı hücre yapısına sahip köpük ürünler geliştirmektedir. Buhar difüzyonuna karşı olan direnci sayesinde de nem geçişinin olduğu yerlerde güvenle kullanılmaktadır.

Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirerek ürün çeşitliliğini artırmaya çalışmaktadır. Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 27 ve 28 Ağustos 2020 tarihlerinde 3,52 TL sabit fiyatla halka arz edilmiştir. Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisseleri DNISI hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DNISI hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DNISI yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DINAMIK ISI MAKINA YALITIM MALZEMELERI SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
DNISI yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.