DERHL Hisse - Derlüks Yatırım Holding A.Ş.

₺9,84

Güncel Fiyat

₺98.898.704,72

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DERHL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,84

Satış

₺9,89

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺98.898.704,72
Taban ₺8,86

Haftalık En Yüksek

₺10,82

Aylık En Yüksek

₺12,40
F/K 39,77

Piyasa Değeri

₺1.476.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,40%
Volatilite 10,87%

Açılış Fiyatı

₺9,84

Alış

₺9,84

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺10,82

Haftalık En Düşük

₺9,64

Aylık En Düşük

₺8,81
PD/DD 8,46

Sermaye

₺150.000.000,00
Net Kâr ₺37.117.053,00

DERHL - Şirket Hakkında

DERHL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DERHL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

CEMAL GÜZELCİ

Kuruluş Tarihi

19/02/2002

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli şirketlerin kurulmasını temin etmek veya sermayelerine katılmak

Çalışan Sayısı

151

Adres

Tarabya Mah. Ahi Çelebi Cad. No : 7 Sarıyer /İSTANBUL

Merkez

TR

DERHL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Derlüks Yatırım Holding A.Ş.

Cemal Güzelci tarafından kurulan Derlüks Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), kurulduğu yıldan bu yana sektörün öncüsü olmasını sağlayacak çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. 19 şirketin bağlı olduğu bir holding olması sebebiyle dikkat çeken Derlüks Yatırım Holding A.Ş. 2002 yılından beri faaliyet gösteriyor. Derlüks Yatırım Holding A.Ş. erkek deri giysiler alanında çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra farklı alanlardaki çalışmalarını da artırmaya çalışıyor. Derlüks Yatırım Holding A.Ş. kadın ve erkek ile çocuk giyim eşyalarının ve giyim aksesuarlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatı alanında aktif bir rol oynuyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Derlüks Yatırım Holding A.Ş. bulunduğu sektörde yurt içi pazarda aktif bir rol üstleniyor. Şirket değişen isteklere başarılı bir şekilde yanıt verebilmek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Derlüks Yatırım Holding Hakkında:

Derlüks Yatırım Holding A.Ş. erkek, kadın ve çocuk giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Halka arz edilmiş olan şirket hisseleri Ana Pazar’da işlem görmektedir. Derlüks Yatırım Holding A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul'da yer almaktadır.

Derlüks Yatırım Holding A.Ş. hisseleri 27 ve 28 Haziran 2019 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirketin halka arz işlemi Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumla gerçekleşmiştir. Derlüks Yatırım Holding A.Ş. hisselerinin halka arzı için belirlenen fiyat 2,66 TL olarak açıklanmıştır. Şirket hisseleri ilk kez 4 Temmuz 2019 tarihinde Borsa istanbul (BİST)'da işlem görmüştür.

Borsa İstanbul ve Ana Pazar’da DERHL hisse kodu ile işlem gören Derlüks Yatırım Holding A.Ş. farklı borsa endekslerinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST TÜM-100, BİST TÜM, BİST İSTANBUL, BİST HOLDİNG ve YATIRIM, BİST MALİ ve BİST ANA bulunmaktadır. Günümüzde şirket hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 74,56 olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DERHL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DERHL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DERLUKS YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
DERHL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.