DENGE Hisse - Denge Yatırım Holding A.Ş.

₺2,48

Güncel Fiyat

₺52.916.766,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.05 (-1.98%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

DENGE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺2,48

Satış

₺2,48

Günlük Değişim %

-1,98%
Günlük Hacim (TL) ₺52.916.766,00
Taban ₺2,24

Haftalık En Yüksek

₺2,99

Aylık En Yüksek

₺3,23
F/K 2,77

Piyasa Değeri

₺744.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,48%
Volatilite 2,77%

Açılış Fiyatı

₺2,51

Alış

₺2,47

Günlük Değişim (TL)

₺-0,05
Tavan ₺2,72

Haftalık En Düşük

₺2,46

Aylık En Düşük

₺2,46
PD/DD 0,83

Sermaye

₺300.000.000,00
Net Kâr ₺268.143.396,00

DENGE - Şirket Hakkında

DENGE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. DENGE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

03/08/2007

Halka Arz Tarihi

26.07.2012

Sektör

Kurulmuş veya kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bunların yatırım finansman organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bünye içerisinde ve ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini artırmak

Çalışan Sayısı

186

Adres

Küçükbakkalköy Mahallesi Derebey Sokak No. 08 İç Kapı No. 05 Ataşehir/İstanbul

Merkez

TR

DENGE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Denge Yatırım Holding A.Ş.

Denge Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin 2007 senesinde İstanbul’da kurulduğu biliniyor. Şirket gayrimenkul, sanayi ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteriyor. Esas faaliyet alanı inşaat taahhüt işleri olan Denge  Yatırım Holding A.Ş., mühendislik ve mimarlık, proje geliştirme, konut-iş merkezleri üretimi gibi alanlarda da faaliyet gösteren çok kapsamlı bir şirket olarak öne çıkıyor. Denge Yatırım Holding A.Ş., beş bağlı ortakla yoluna bir grup şirketi olarak devam ediyor.

Denge Holding Hakkında:

Denge Yatırım Holding A.Ş. 3 Ağustos 2007 tarihinde kurulmuştur. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Erdal Kılıç, Ramadan Kumova, Cenk Meriç, Prof. Dr. Mehmet Tanyaş ve Prof. Dr. Oğuz Atalay yer almaktadır. Denge Yatırım Holding A.Ş. ülkemizde sanayi, teknoloji ve gayrimenkul sektörlerinde hizmet vermektedir.

Şirketin faaliyet alanı kurulmuş ya da kurulacak şirketlerin sermaye ve yönetimine katılarak bu şirketlerin yatırım, finansman, organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bünye içerisinde değerlendirmek ve ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini artırmaktır.

Denge Holding faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ülkemize, müşterilerine, iş ortaklarına, hissedarlarına ve çalışanlarına sürekli değer katan, öncü kuruluşlardan biridir. Denge Holding’in beş bağlı ortağı ve bir iştiraki bulunmaktadır. Bağlı ortaklarından Denge Film Prodüksiyon Sinema Televizyon Reklam Sanayi A.Ş. film ve sinema sektöründe hizmet vermektedir.

Şirketin bir diğer ortağı olan Site Lojistik A.Ş. taşımacılık ve lojistik hizmetleri sektöründe hizmet vermektedir. Şirketin ortakları arasında olan Metrobil Teknoloji A.Ş. ise telekomünikasyon sektöründe hizmet göstermektedir.

Şirketin bağlı ortaklarından “Fer Yapı” Fer Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. gayrimenkul yatırım geliştirme sektöründe hizmet verirken, Vepa Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş kişisel bakım ürünleri ve kozmetik sektöründe hizmet vermektedir.

Denge Holding 26.07.2012 tarihinde halka arz olmuştur. 2012 senesinde 1 TL nominal değerli her bir pay 3,35 TL fiyattan halka arz edilmiştir. Denge Holding hisseleri DENGE  hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl DENGE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına DENGE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca DENGE YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
DENGE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.