BSOKE Hisse - Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş.

₺26,50

Güncel Fiyat

₺49.264.874,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.3 (1.15%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BSOKE Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺26,50

Satış

₺26,50

Günlük Değişim %

1,15%
Günlük Hacim (TL) ₺49.264.874,60
Taban ₺23,58

Haftalık En Yüksek

₺26,74

Aylık En Yüksek

₺27,34
F/K 12,15

Piyasa Değeri

₺10.600.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

4,16%
Volatilite 4,73%

Açılış Fiyatı

₺26,10

Alış

₺26,44

Günlük Değişim (TL)

₺0,30
Tavan ₺28,82

Haftalık En Düşük

₺24,58

Aylık En Düşük

₺19,34
PD/DD 2,79

Sermaye

₺400.000.000,00
Net Kâr ₺872.513.000,00

BSOKE - Şirket Hakkında

BSOKE şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BSOKE ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

AKİF GEÇER

Kuruluş Tarihi

01/02/1994

Halka Arz Tarihi

26.04.2000

Sektör

Klinker ve Çimento

Çalışan Sayısı

366

Adres

ANKARA CADDESİ NO:335 BORNOVA İZMİR

Merkez

TR

BSOKE Ortaklık Yapısı

Missing Image

Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş.

Türkiye’de yapı sektörünün yapı taşı olan çimento ve klinker üretimi için 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Batısöke Söke Çimento Sanayii Türk Anonim Şirketi (T.A.Ş.), ülkemizin ilk çimento fabrikalarından biri olma özelliği gösteriyor. Köklü geçmişi ve günümüz teknolojilerinden yararlanan üretim süreciyle şirket, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Bugün hem Türkiye’de hem de dünyanın pek çok farklı coğrafyasında hizmet veren fabrikalarıyla Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş., kendi sektörüne öncülük etmeyi ve her geçen gün emin adımlarla büyümeyi sürdürüyor.

Batısöke Söke Çimento Hakkında:

19 Ekim 1993’te Batı Anadolu Grubuna katılan Batısöke’nin gerçekleştirdiği klinker ve çimento üretim hacmi, Türkiye'nin ve dünyanın yapı malzemesi ihtiyacını karşılamaktadır. Bugün Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş., türk çimento endüstrisinin güçlü şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Üstün kaliteli doğa dostu ürünleriyle sürdürülebilirlik kapsamında üretim gerçekleştiren şirket, iklim krizine karşı duyarlı bir yaklaşım benimsemektedir.

Güncel teknolojik gelişmeler ışığında ve yeni yatırımlarıyla klinker ve çimento üretim kapasitesini artıran Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş., üretim kapasitesinin artışıyla beraber ihracat hacmine de ivme kazandırmaktadır. Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş., üretim faaliyetlerini Aydın’da bulunan fabrikasında gerçekleştirmektedir. Şirketin genel merkezi ise İzmir’in Bornova ilçesinde yer almaktadır. Batısöke Söke Çimento, bugün dört farklı kıtaya ve 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Batıçim bünyesinde bulunan Batısöke Çimento'nun yüzde 74,62'sinin Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş.’ye, yüzde 8,51'inin İsmail Tarman'a ait olduğu bilinmektedir. Şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini Sabit Aydın üstlenmektedir. Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş., 26-27 Nisan 2020’de 4,94 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. Şirket, BSOKE hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Batısöke Söke Çimento hisselerinin halka açıklık oranı ise yüzde 25,32 olarak belirlenmiştir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BSOKE hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BSOKE yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYII T.A.S. hissesi alabilirsin.
BSOKE yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.