BRLSM Hisse - Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺19,35

Güncel Fiyat

₺47.442.857,59

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.48 (2.54%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BRLSM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺19,35

Satış

₺19,35

Günlük Değişim %

2,54%
Günlük Hacim (TL) ₺47.442.857,59
Taban ₺17,42

Haftalık En Yüksek

₺20,20

Aylık En Yüksek

₺20,20
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺4.334.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

1,34%
Volatilite 5,14%

Açılış Fiyatı

₺18,87

Alış

₺19,33

Günlük Değişim (TL)

₺0,48
Tavan ₺21,28

Haftalık En Düşük

₺18,59

Aylık En Düşük

₺16,80
PD/DD 5,56

Sermaye

₺224.000.000,00
Net Kâr ₺-203.092.974,00

BRLSM - Şirket Hakkında

BRLSM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BRLSM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

SİNAN ŞAHİN

Kuruluş Tarihi

21/06/2002

Halka Arz Tarihi

13.08.2021

Sektör

Tüm alt ve üst yapı inşaat projelerinin iklimlendirme, sıhhi tesisat, yangın söndürme, duman egzoz, buhar dağıtım, medikal gaz ve bina otomasyonu

Çalışan Sayısı

400

Adres

Dudullu OSB Mah. 1.Cad. Birleşim Grup No:3/1 34775 Ümraniye - İSTANBUL

Merkez

TR

BRLSM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’nin önde gelen mekanik taahhüt firmaları arasında yer alıyor. Şirket, teknik müteahhitlik alanında 20 yıldır süregelen deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Birleşim Mühendislik, projelerin tasarımından uygulanmasına kadar olan tüm aşamalarda yüksek kalite ve profesyonellikle hizmet sunan bir firma olarak tanınıyor. Şirketin temel prensipleri arasında müşteri memnuniyetini artırmak, maliyetleri optimize etmek ve teknolojiyi yakından takip etmek yer alıyor. 

Birleşim Mühendislik Hakkında:

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirket, mekanik taahhüt sektöründe faaliyet göstermekte olup Türkiye'de önde gelen firmalarından biri olarak kabul edilmektedir. 20 yıllık sektör deneyimine sahip olan Birleşim Mühendislik, yüksek standartlarda mühendislik gerektiren teknik müteahhitlik alanında uzmanlığıyla öne çıkmaktadır. Şirket, farklı sektörlerde yer alan nitelikli projelerin planlamasından uygulanmasına kadar her aşamayı titizlikle koordine etmektedir.

Birleşim Mühendislik’in faaliyet gösterdiği yapı segmentleri arasında hastaneler, endüstriyel tesisler, iş ve yaşam merkezleri, ticari yapılar, oteller, alışveriş merkezleri, rezidanslar ve konutlar bulunmaktadır. Şirketin faaliyet alanları ise ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın koruma, doğal gaz dağıtımı, medikal gaz sistemleri ve özellikli havalandırma sistemlerini içermektedir. Geniş hizmet yelpazesiyle farklı sektörlerden müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Birleşim Mühendislik, profesyonelliğiyle öne çıkmaktadır.

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarının halka arzı 11-12-13 Ağustos 2021 tarihleri arasında tamamlanmış ve halka arz fiyatı pay başına 9,10 TL olarak belirlenmiştir. Şirketin halka açıklık oranı ise yüzde 48,7 olarak açıklanmıştır. Birleşim Mühendislik, Borsa İstanbul (BİST)’da BRLSM hisse koduyla işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu BİST endeksleri arasında BİST Katılım 100, BİST Tüm, BİST Ana, BİST İstanbul, BİST İnşaat, BİST Tüm-100, BİST Katılım Tüm ve BİST Hizmetler yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BRLSM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BRLSM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BIRLESIM MUH. ISITMA SOGUTMA HAVALANDIRMA SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BRLSM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.