BRKO Hisse - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş.

₺9,49

Güncel Fiyat

₺11.600.316,41

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.18 (1.93%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BRKO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺9,49

Satış

₺9,49

Günlük Değişim %

1,93%
Günlük Hacim (TL) ₺11.600.316,41
Taban ₺8,55

Haftalık En Yüksek

₺9,50

Aylık En Yüksek

₺9,88
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.328.600.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 3,11%

Açılış Fiyatı

₺9,20

Alış

₺9,48

Günlük Değişim (TL)

₺0,18
Tavan ₺10,43

Haftalık En Düşük

₺8,91

Aylık En Düşük

₺8,27
PD/DD 1,44

Sermaye

₺140.000.000,00
Net Kâr ₺-326.687.608,00

BRKO - Şirket Hakkında

BRKO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BRKO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

08/02/1972

Halka Arz Tarihi

01.05.1985

Sektör

Tekstil Pamuk İpliği ve Makine Halısı Üretimi

Çalışan Sayısı

20

Adres

Çengeldere Mahallesi Ulus Caddesi No : 25 İç Kapı No : 1 BEYKOZ / İSTANBUL

Merkez

TR

BRKO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş.

1972 yılında Koyunlu kasaba halkı tarafından kurulan Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (A.Ş.), sektörde yıllardır faaliyet gösteriyor. Kendi sermayesiyle 1972 yılında başladığı yatırımlarını her yıl yeni bir tesisi devreye sokarak değerlendiren Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş., günümüzde sektörünün en önemli markalarından biri olma özelliği taşıyor. Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş. pamuklu iplik, halı ve kilim imal eden Türkiye merkezli bir şirket olarak öne çıkıyor. Şirket, faaliyet alanlarını genişletmek adına her geçen gün yeni projeler gerçekleştiriyor.

Koyunlu Halı Hakkında:

Tekstil, giyim eşyası ve deri alanında imalat gerçekleştiren Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş., süresiz bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin ana merkezi günümüzde İstanbul, Beykoz’da yer almaktadır. 

Pamuk ipliği, tekstil ve makine halısı üretimi alanında hizmet veren Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin iştirakleri arasında Koyunlu Tekstil Sanayi A.Ş. ve Birko Enerji Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş. bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şirket, Koyunlu Tekstil Sanayi A.Ş. ile ortaklık yapısına sahiptir.

Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş. 30 Nisan 2009 tarihinde 0.64 TL fiyatla halka arz olmuştur. Bizim Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumuyla halka arz edilen Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemi 30 Nisan 2009 tarihinde gerçekleşmiştir. Koyunlu Halı hisseleri BRKO hisse koduyla Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BRKO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BRKO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BIRKO BIRLESIK KOYUNLULULAR MENSUCAT TICARET VE SANAYI A.S. hissesi alabilirsin.
BRKO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.