BIZIM Hisse - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

₺37,00

Güncel Fiyat

₺13.023.760,62

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.16 (-0.43%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BIZIM Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺37,00

Satış

₺37,00

Günlük Değişim %

-0,43%
Günlük Hacim (TL) ₺13.023.760,62
Taban ₺33,30

Haftalık En Yüksek

₺38,46

Aylık En Yüksek

₺38,46
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.977.614.738,00

Yabancı Oranı (%)

3,64%
Volatilite 3,34%

Açılış Fiyatı

₺37,00

Alış

₺36,98

Günlük Değişim (TL)

₺-0,16
Tavan ₺40,70

Haftalık En Düşük

₺34,50

Aylık En Düşük

₺33,08
PD/DD 1,48

Sermaye

₺80.476.074,00
Net Kâr ₺-238.466.635,00

BIZIM - Şirket Hakkında

BIZIM şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BIZIM ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

HÜSEYİN BALCI

Kuruluş Tarihi

23/03/2001

Halka Arz Tarihi

28.01.2011

Sektör

Cash_Carry FMCG toptancısı

Çalışan Sayısı

2853

Adres

Kuşbakışı Cad.No.19 Altunizade/ Üsküdar-İSTANBUL

Merkez

TR

BIZIM Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Bizim Toptan Satış Mağazaları Anonim Şirketi (A.Ş.), 2023 yılının Ekim ayı itibarıyla 71 ilde 180 mağazasıyla hizmet veriyor. Organize toptan ticaret sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firması olma özelliğine sahip olan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., sektörün öncüsü olarak anılmasını sağlayacak çalışmalar yürütüyor. Alkolsüz içecek, tütün mamulleri, gıda, temizlik ve kişisel bakım gibi pek çok farklı alanda faaliyet gösteren Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., 2002 yılında başladığı faaliyetlerine aktif olarak devam ediyor.

Bizim Toptan Satış Mağazaları Hakkında:

2002 yılında 14 mağazayla faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., 10 yılı aşkın süredir aktif olarak satış yapmaya devam etmektedir. Türkiye genelinde 180 mağazaya sahip olan ve alkolsüz içecek, temizlik, kişisel bakım ve kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde üretim yapan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., ulusal ve uluslararası bir şirket olarak hizmet vermektedir. 

Tüketicilerin arasında bilinirliği yüksek markaların toptan satışını yapmakla görevli olan Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş, organize toptan ticaret sektörünün öncülerinden biri olarak bilinmektedir. Şirket, Yıldız Holdingin katkılarıyla kurulmuştur.

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., 2014 yılının Temmuz ayında iş ortaklığı mal tedariği sistemi satın almış ve sistem içindeki üye marketlerin tedarikçilerini üstlenmiştir. Şirket, sektörde iş ortaklığı mal tedariği sistemine sahip olan tek şirket olması sebebiyle dikkat çekmektedir. 

Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş., 27-28 Ocak 2011 tarihlerinde 25 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arzı Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracılığıyla gerçekleşmiştir. Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.’nin Borsa İstanbul (BİST)’daki ilk işlem tarihi 3 Şubat 2011’dir. Şirket, BIZIM hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Bizim Toptan hisseleri ISKDN, XTCRT, XTMTU, XTUMY, XUHIZ, XUSRD, XUTUM ve XYLDZ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BIZIM hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BIZIM yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI A.S. hissesi alabilirsin.
BIZIM yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.