BIENY Hisse - Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.

₺34,56

Güncel Fiyat

₺46.383.728,68

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.08 (0.23%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BIENY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺34,56

Satış

₺34,56

Günlük Değişim %

0,23%
Günlük Hacim (TL) ₺46.383.728,68
Taban ₺31,12

Haftalık En Yüksek

₺35,58

Aylık En Yüksek

₺36,58
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺12.476.160.000,00

Yabancı Oranı (%)

3,84%
Volatilite 2,61%

Açılış Fiyatı

₺34,80

Alış

₺34,54

Günlük Değişim (TL)

₺0,08
Tavan ₺38,00

Haftalık En Düşük

₺32,50

Aylık En Düşük

₺31,68
PD/DD 1,28

Sermaye

₺361.000.000,00
Net Kâr ₺-423.735.355,00

BIENY - Şirket Hakkında

BIENY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BIENY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

08/10/1987

Halka Arz Tarihi

12.05.2023

Çalışan Sayısı

2633

Adres

Barbaros Mah, Billur Sok. No:1/16, Çankaya /Ankara

Merkez

TR

BIENY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.

Yapı sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), faaliyet gösterdiği farklı alanlarda adından söz ettirecek başarılara imza atıyor. 30 yılı aşkın süredir yurt içinde ve yurt dışında büyük işlere öncülük eden şirket, günümüzde bir dünya markası olarak öne çıkıyor. Çatısı altında hem üstün tasarım anlayışına hem de çevreci bir yaklaşıma sahip olan markalar kuran Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş., yatırım dünyasında da ilgi çeken şirketler arasında yer alıyor.

Bien Yapı Ürünleri Hakkında:

Yapı sektörü içerisinde faaliyet gösteren Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş., özellikle granit üretimi, yer ve duvar seramiği, vitrifiye ürünleri ve yer ve duvar karosu üretiminde öne çıkmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketin Bien Seramik ve Bien Banyo isimli markaları bulunmaktadır. Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş., Ercan Şirketler Topluluğunun bir kuruluşudur.

Şirket, 8 Ekim 1987 tarihinde Ankara’da kurulmuştur. Bugün şirketin tek hissedarı Ercan Şirketler Topluluğunun sahibi Nurullah Ercan’dır. Şirketin Bien Seramik isimli markası, Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarıyla yılda 50 milyon metrekarenin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Şirket, ürünlerini 90 ülkeye ihraç etmektedir. Bu yönüyle Türkiye’ye değer katan şirketler arasında öne çıkan Bien Seramik, aynı zamanda ülkemizde dijital teknolojiyle karolar üreten ilk şirket olmuştur.

Şirket, Aydın ilinin Çine ilçesinde yapımı devam eden fabrikayla Türkiye’nin tek çatı altındaki en büyük seramik fabrikası yatırımını gerçekleştirmektedir. Şirketin Bien Banyo markası seramik sağlık gereçleri alanındaki yatırımlarıyla adından söz ettirmiştir. Son teknolojilerle üretim yapan Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş., ürün yelpazesini ve faaliyetlerini sürekli genişletme hedefi taşımaktadır.

Bien Yapı, 12 Mayıs 2023 tarihinde 42,80 TL’den halka arz olmuştur. Şirket, Borsa İstanbul (BİST)’da BIENY hisse koduyla işlem görmekte olup BİST Tüm, BİST Tüm-100, BİST Katılım Tüm, BİST Halka Arz, BİST Yıldız, BİST Taş Toprak ve BİST Sinai endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BIENY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BIENY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BIEN YAPI URUNLERI SAN. TUR. VE TIC. A.S. hissesi alabilirsin.
BIENY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.