BAYRK Hisse - Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş.

₺52,80

Güncel Fiyat

₺15.268.593,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.1 (0.19%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

BAYRK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺52,80

Satış

₺52,80

Günlük Değişim %

0,19%
Günlük Hacim (TL) ₺15.268.593,00
Taban ₺47,52

Haftalık En Yüksek

₺53,95

Aylık En Yüksek

₺58,50
F/K 181,16

Piyasa Değeri

₺2.488.200.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,69%
Volatilite 4,17%

Açılış Fiyatı

₺52,95

Alış

₺52,60

Günlük Değişim (TL)

₺0,10
Tavan ₺58,05

Haftalık En Düşük

₺49,30

Aylık En Düşük

₺38,00
PD/DD 33,97

Sermaye

₺47.125.000,00
Net Kâr ₺13.734.493,00

BAYRK - Şirket Hakkında

BAYRK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. BAYRK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Turgut BAYRAK

Kuruluş Tarihi

28/12/1993

Halka Arz Tarihi

29.05.2020

Sektör

Ayakkabı ve nevileri imalatında kullanılmak üzere tavan ve aksesuarları üretimi

Çalışan Sayısı

172

Adres

Adnan Kahveci Mh. Çalışlar Cd. No:24/1 Beylikdüzü İSTANBUL

Merkez

TR

BAYRK Ortaklık Yapısı

Missing Image

Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş.

1994 senesinde plastik enjeksiyon üretimi ile sektöre giriş yapan Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.) çalışmaları sürdürmeye devam ediyor. Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. PVC taban imalatı ve termo taban imalatı alanlarında faaliyet gösteriyor. 2013 senesinde faylon taban tesisi kurarak Türkiye’ye bir ilki getiren firma, sektöre yön veren isimler arasında yer almaya devam ediyor. Ürün kalitesi ve çözümcül yaklaşımları açısından müşterilerinden her daim takdir toplayan Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. başarılarını her geçen gün daha da arttırarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret Hakkında:

Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. 1994 senesinde kurulmuştur. Şirket hisselerinin büyük bir kısmının Turgut Bayrak’a ait olduğu bilinmektedir. Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. kurulduğu 1994 senesinde sektöre enjeksiyon üretimi ile giriş yapmıştır. Ancak kurulduktan 1997 senesinde firma faaliyetlerine taban üretimi alanında devam etmeye başlamıştır. Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş.’nin faaliyetleri arasında PVC taban imalatı ile termo taban imalatı yer almaktadır.

Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. kurulduğu günlerden bu yana sektöre pek çok ilki kazandırmıştır. Örneğin; Türkiye’de kurulan ilk faylon taban tesisi Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. çatısı altında hizmete açılmıştır. Sürekli olarak bir büyüme içerisinde olan Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. günümüzde sektöre yön veren isimler arasında yer almaktadır.

Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. müşteri ilişkilerine önem vererek müşteri memnuniyetini ilk sıraya yerleştirmiştir. Sunduğu kaliteli ürünleri ve her daim çözümcül yaklaşımlara sahip olması sayesinde şirket müşterilerinin gözünde her zaman olumlu etkiler bırakmaya çalışmaktadır.

Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. 28 ve 29 Mayıs 2020 tarihlerinde 3,28 TL sabit fiyatla talep toplayarak halka arz olmuştur. Bayrak EBT Taban Sanayi Ticaret A.Ş. hisseleri BAYRK hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. 

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl BAYRK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına BAYRK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca BAYRAK EBT TABAN SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
BAYRK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.