AVTUR Hisse - Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş.

₺13,81

Güncel Fiyat

₺20.595.680,78

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺1.25 (9.95%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AVTUR Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺13,81

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

9,95%
Günlük Hacim (TL) ₺20.595.680,78
Taban ₺12,43

Haftalık En Yüksek

₺13,81

Aylık En Yüksek

₺16,84
F/K 6,96

Piyasa Değeri

₺621.450.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,46%
Volatilite 11,54%

Açılış Fiyatı

₺12,56

Alış

₺13,81

Günlük Değişim (TL)

₺1,25
Tavan ₺15,19

Haftalık En Düşük

₺12,32

Aylık En Düşük

₺11,86
PD/DD 0,93

Sermaye

₺45.000.000,00
Net Kâr ₺89.284.376,00

AVTUR - Şirket Hakkında

AVTUR şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AVTUR ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ZİYA KOÇALAN

Kuruluş Tarihi

10/07/2006

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

PETROL, PETROL ÜRÜNÜ, PETROL TÜREVLERİ, BENZİN, MOTORİN, GAZYAĞI, FUEL OİL, SOLVENT, JET YAKITI GİBİ HER TÜRLÜ AKARYAKIT, MADENİ YAĞLAR, GRES VB. ALIMINI, SATIMINI YAPMAK, HER TÜRLÜ PETROL, YÜKLEME, BOŞALTMA DEPOLAMA, DAĞITIM, DOLUM TESİSLERİNİ KURMAK, İŞLETMEK, KİRAYA VERMEK, B

Çalışan Sayısı

14

Adres

Reşadiye Caddesi Cumhuriyet Köyü No : 18 Beykoz/İSTANBUL

Merkez

TR

AVTUR Ortaklık Yapısı

Missing Image

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar Anonim Şirketi (A.Ş.) kombine büro yönetim hizmeti faaliyetleri (bir ücret ya da sözleşme temelinde sekreterlik, finansal planlama, faturalama ve kayıt tutulması, personel ve posta vb. hizmetlerin kombinasyonunun sağlanması) alanlarında faaliyet gösteriyor. Sektörde AVTUR olarak tanınan şirketin Metro Turizm Otelcilik Adında faaliyet gösteren bir iştiraki bulunuyor.

AVTUR Petrol ve Turistik Tesisler Hakkında:

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. 10 Temmuz 2006 tarihinde İstanbul’un Beykoz ilçesinde kurulmuştur. Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. kombine büro yönetim hizmeti faaliyetleri alanında faaliyet göstermektedir. Şirket kurulduğu günden bugüne sürekli olarak ilerleme kaydetmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. ortakları arasında Galip Öztürk, Fatma Öztürk Gümüşsu ve Metro Avrasya Investment Georgia A.Ş bulunmaktadır. Metro Turizm Otelcilik adı altında bir iştiraki bulunan Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş.’nin kayıtlı şirket sermayesinin 225 milyon TL olduğu bilinmektedir. Şirketin genel müdür koltuğunda ise Ziya Koçalan yer almaktadır.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. iştiraki olan Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş. ile kombine büro yönetim hizmetlerinin yanı sıra petrol ürünleri, petrol, petrol türevleri, motorin, benzin, fuel oil, gaz yağı, jet yakıtı, solvent gibi her türlü akaryakıt, gres, madeni yağlar gibi ürünlerin alım ve satımını yapmak, her türlü petrol depolama, yükleme, boşaltma, dolum tesislerini kurma, dağıtımını yapma kiraya verme ve işletme süreçlerini de yönetmektedir. Şirketin yönetim kurulunda Yağmur Öztürk, Ayten Öztürk Ünal, Özgür Ayyıldız, Mehmet Erdoğan ve Adem Tatlı bulunmaktadır.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. 4 Mayıs 2007 tarihinde halka arz edilmiştir. AVTUR hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmektedir. Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. iştiraki olan Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş.’nin kayıtlı sermayesinin 960 bin TL olduğu bilinmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AVTUR hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AVTUR yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESISLER YATIRIMLAR A.S. hissesi alabilirsin.
AVTUR yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.