ANGEN Hisse - Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺11,90

Güncel Fiyat

₺4.975.943,98

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.06 (0.51%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ANGEN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺11,90

Satış

₺11,91

Günlük Değişim %

0,51%
Günlük Hacim (TL) ₺4.975.943,98
Taban ₺10,66

Haftalık En Yüksek

₺12,05

Aylık En Yüksek

₺12,31
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.618.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

2,46%
Volatilite 1,86%

Açılış Fiyatı

₺11,87

Alış

₺11,89

Günlük Değişim (TL)

₺0,06
Tavan ₺13,02

Haftalık En Düşük

₺11,43

Aylık En Düşük

₺11,09
PD/DD 1,99

Sermaye

₺220.000.000,00
Net Kâr ₺-92.991.605,00

ANGEN - Şirket Hakkında

ANGEN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ANGEN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

11/06/2010

Halka Arz Tarihi

15.10.2021

Sektör

Moleküler biyoloji alanında kitler, kurulum robotları, yazılımlar ile cihazlar tasarlamak, geliştirmek ve üretmek

Çalışan Sayısı

183

Adres

Hasanpaşa Mah. Beydağı Sok. No: 1-9H Sultanbeyli / İstanbul

Merkez

TR

ANGEN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), moleküler tanı ürünleriyle çeşitli biyoteknoloji cihazlarının üretimini gerçekleştiriyor. Şirket, ürettiği cihazları pek çok farklı bölgede satıyor.  Gerçekleştirdiği hizmetlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve kalite sistemleri uyarınca çalışan bir biyoteknoloji şirketi olan Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş., pek çok farklı alanda önemli faaliyetler gösteriyor. Şirketin 2010 yılında genetik ve sağlık alanında deneyimli ortakları tarafından İstanbul’da kurulduğu biliniyor.

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Hakkında:

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin üretimini gerçekleştirdiği ürünler arasında gerçek zamanlı PCR kitleri, nükleik asit izolasyon kitleri, hızlı antijen testi kiti ve otomatik nükleik asit izolasyon robotları gibi pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Ürünlerin üretimi ve tasarlanması şirket tarafından yapılmaktadır.

Kimya, ilaç, petrol, lastik ve plastik ürünlerinin üretimi ve imalatı konusunda faaliyet gösteren Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye merkezli kurulmuş bir şirket olarak bilinmektedir. Şirketin ana merkezi İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yer almaktadır.

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ana hedefleri arasında yüksek kaliteli moleküler genetik ürünleri geliştirmek ve üretmek, küresel pazarda başarı elde etmek ve Türkiye’nin moleküler diagnostik ve biyoteknoloji alanında dışa bağımlılığını azaltmak bulunmaktadır.

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş., 14-15 Ekim tarihlerinde 21-22,50 TL fiyatla halka arz olmuştur. Dağıtım yöntemi olarak oransal dağıtım kullanılmıştır. Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzında Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurum olarak tercih edilmiştir. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlem tarihi 21 Ekim 2021 olmuştur. Şirketin fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 29,45 olduğu bilinmektedir. 

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji hisseleri ANGEN hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BİST İSTANBUL, BİST TÜM, BİST SINAİ, BİST ANA, BİST KOBİ SANAYİ, BİST HALKA ARZ, BİST TÜM-100 ve BİST KİMYA, PETROL, PLASTİK bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ANGEN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ANGEN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ANATOLIA TANI VE BIYOTEKNOLOJI URUNLERI AR.GE. SAN.TIC. A.S. hissesi alabilirsin.
ANGEN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.