AKSGY Hisse - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺19,91

Güncel Fiyat

₺48.690.439,60

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.09 (-0.45%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AKSGY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺19,91

Satış

₺19,91

Günlük Değişim %

-0,45%
Günlük Hacim (TL) ₺48.690.439,60
Taban ₺17,92

Haftalık En Yüksek

₺20,16

Aylık En Yüksek

₺20,16
F/K 4,53

Piyasa Değeri

₺16.027.550.000,00

Yabancı Oranı (%)

28,40%
Volatilite 2,10%

Açılış Fiyatı

₺20,02

Alış

₺19,90

Günlük Değişim (TL)

₺-0,09
Tavan ₺21,90

Haftalık En Düşük

₺18,70

Aylık En Düşük

₺17,21
PD/DD 0,67

Sermaye

₺805.000.000,00
Net Kâr ₺3.541.555.944,00

AKSGY - Şirket Hakkında

AKSGY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AKSGY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

İHSAN GÖKŞİN DURUSOY

Kuruluş Tarihi

22/11/2005

Halka Arz Tarihi

. .

Sektör

Gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak

Çalışan Sayısı

245

Adres

Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak No : 25, 34660 Akasya AVM, Acıbadem / Üsküdar - İSTANBUL

Merkez

TR

AKSGY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Gayrimenkul sektöründe öncü bir konuma sahip olan Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), Akkök Holding bünyesinde 2005 yılında kuruldu. Gayrimenkul sektöründeki deneyim ve uzmanlığını farklı projelerde değerlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., günümüzde faaliyetlerine güçlü bir şekilde devam ediyor. Şirket, bugüne dek tamamladığı çok sayıda projeyle müşterilerine güven veriyor. Sektörün değişen isteklerini başarılı şekilde karşılayan ve profesyonel çözümler sunan Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) gayrimenkul sektöründe yurt içi pazarlarda aktif bir rol oynuyor.

Akiş GYO Hakkında

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir. Süresiz bir şirket olarak kurulan Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin ana merkezi günümüzde İstanbul, Üsküdar'da yer almaktadır.

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 9 Ocak 2013 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlemi de aynı tarihte gerçekleşmiştir. Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin fiili dolaşımdaki pay oranının yüzde 44,85 olduğu bilinmektedir.

Akiş GYO hisseleri AKSGY hisse koduyla Yıldız Pazar ve Kesin Alım Satım Pazarı'nda işlem görmektedir. Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin dahil olduğu endeksler arasında BIST TÜM, BIST KURUMSAL YÖNETİM, BIST TÜM-100, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM, BIST YILDIZ, BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BIST KATILIM TÜM, BIST GERİ ALIM, BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve BIST MALİ yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AKSGY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AKSGY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AKIS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
AKSGY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.