AHGAZ Hisse - Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş.

₺12,95

Güncel Fiyat

₺39.530.198,61

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.18 (-1.37%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

AHGAZ Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,95

Satış

₺12,98

Günlük Değişim %

-1,37%
Günlük Hacim (TL) ₺39.530.198,61
Taban ₺11,66

Haftalık En Yüksek

₺13,28

Aylık En Yüksek

₺14,83
F/K 10,86

Piyasa Değeri

₺33.670.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

9,29%
Volatilite 1,90%

Açılış Fiyatı

₺13,13

Alış

₺12,95

Günlük Değişim (TL)

₺-0,18
Tavan ₺14,24

Haftalık En Düşük

₺12,78

Aylık En Düşük

₺12,30
PD/DD 2,06

Sermaye

₺2.600.000.000,00
Net Kâr ₺3.101.599.425,00

AHGAZ - Şirket Hakkında

AHGAZ şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. AHGAZ ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

KASIM KAHRAMAN

Kuruluş Tarihi

21/01/2004

Halka Arz Tarihi

16.12.2022

Çalışan Sayısı

1028

Adres

YEŞİLVADİ SOKAK NO:3 KAT:11 İÇERENKÖY - ATAŞEHİR/İSTANBUL

Merkez

TR

AHGAZ Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş.

1 milyon 800 bini aşkın aboneye hizmet sunan Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye’de enerji sektöründe öne çıkan şirketlerden birini oluşturuyor. Güçlü yatırımlarla uluslararası arenada her geçen gün daha çok büyümeyi hedefleyen şirket, toplumsal fayda sağlayacak konularda da öne çıkıyor. Üç ayda bir faaliyet raporları yayınlayan Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş., yatırımcı ilişkileri konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. 

Ahlatcı Doğal Gaz Hakkında:

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş., ilk olarak doğal gaz dağıtım faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yılda Enerji Yatırım Holding A.Ş. ünvanına sahip olan şirket, Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş. ünvanını 2022 yılında almıştır. Bu değişiklik, 2021 yılında Ahlatcı Holding tarafından şirketin STFA Yatırım Holding A.Ş. ve Energiser Turkey Sarl’a ait tüm paylarının satın alınmasıyla gerçekleşmiştir. Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş., günümüzde Ahlatcı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş. Aksaray, Antalya, Aydın, Denizli, Ereğli, Erzincan, Karaman, Konya ve Kapadokya’da verdiği hizmetlerle abonelerini doğal gaz konforuyla buluşturmaktadır. Şirket, devam ettiği ve planladığı projelerinde kurumsal karbon ayak izini minimuma indirmek amacıyla çalışmalar planlamaktadır. Sürdürülebilirlik konusunda attığı adımlarla dikkatleri üzerine çeken Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş., enerji verimliliği sağlayan cihazlar kullanmaktadır.

Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım A.Ş., 16 Aralık 2022 tarihinde 88,76 TL fiyatla halka arz olmuştur. Şirketin halka arz büyüklüğü 3 milyar 461 bin 640 TL olarak açıklanmıştır. Borsa İstanbul (BİST)’da AHGAZ hisse koduyla işlem gören şirket, BİST Tüm-100, BİST Katılım Tüm, BİST Halka Arz, BİST Hizmetler, BİST Tüm, BİST Elektrik, BİST Yıldız ve BİST İstanbul endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl AHGAZ hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına AHGAZ yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca AHLATCI DOGAL GAZ DAGITIM ENERJI VE YATIRIM A.S. hissesi alabilirsin.
AHGAZ yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.