Borsa Haberleri

Teknosa, Yeni Mağaza Açtı

Teknosa, Yeni Mağaza Açtı
Google News Icon Takip Et

Teknosa (TKNSA), Edirne’de yeni mağaza açılışı gerçekleştirdiğini duyurdu.

Edirne’de yer alan Erasta AVM’de yeni mağazasını açan şirket, mağazanın “extra” formatta açıldığını ifade etti. Teknosa’nın Türkiye’nin 69 ilinde 190’a yakın satış noktası bulunuyor.

Söz konusu mağazanın açışını ise Teknosa CEO’su Sitare Sezgin yaptı. Sezgin dün katıldığı bir canlı yayında şirketin 2024 hedeflerine ilişkin olarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Pazar yeri projesi ile kapsamında 2024’te artan ürün çeşitliliğimizle işlem hacmini 2 kat büyütmeyi hedefliyoruz. 2024’te ayrıca 1 milyar TL’lik yatırım öngörüyoruz

İlgili içeriğe buradan ulaşabilirsin.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Foreks