Borsa Haberleri

Tat Gıda’nın (TATGD) Memişoğlu Tarım’a Devri Tamamlandı

Şubat 20, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Tat Gıda’nın (TATGD) Memişoğlu Tarım’a Devri Tamamlandı

Koç Holding (KCHOL), Tat Gıda’nın (TATGD) sermayesinde 49,04% payların Memişoğlu Tarım Ürünleri şirketine satışının tamamlandığını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre Tat Gıda’nın sermayesindeki 49,04%’ünü temsil eden Koç Holding payları ve 15 adet kurucu intifa senedinin 80,9 milyon dolara devri tamamlandı.

Yapılan açıklamada “Belirlenen pay devir bedeli, kapanış tarihi esas alınarak hazırlanacak bağımsız denetimden geçmiş finansal tablolardaki net borç ve net işletme sermayesi tutarları üzerinden uyarlamaya tabi olacaktır” ifadesi kullanıldı.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti