Nasdaq, Midas’ın 500 Bin Kullanıcıya Ulaşmasını New York Times Meydanı’nda Kutladı!

December 16, 2022 • 3 dakika okuma süresi
Nasdaq, Midas’ın 500 Bin Kullanıcıya Ulaşmasını New York Times Meydanı’nda Kutladı!

Geçtiğimiz hafta 500 bin kullanıcıyı aşarak çok iyi bir yılı geride bıraktığımızı söylemiştik. Amerikan borsaları ve Borsa İstanbul’a tek uygulama üzerinden masrafsız ve rahatça yatırım yapma imkanı sunan Midas’ın 2022 yılında 10 kat büyüyerek 500 bin kullanıcıya ulaşması, Türkiye’nin ardından Amerika’da da büyük ses getirdi. 

Times Meydanı’nda “Midas” İmzası

Nasdaq, finans dünyasının kalbi New York’ta bulunan Times Meydanı’ndaki dev ekranda “Nasdaq, en hızlı büyüyen Türk yatırım uygulaması Midas’ın yalnızca 12 ayda 500 bin kullanıcıya ulaşmasını kutlar!” ifadesiyle Midas’ı tebrik etti.

Dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq’ın, Amerikan borsalarının ardından Borsa İstanbul hisselerini de uygulamaya getiren Midas’ın ulaştığı bu başarıyı New York Times Meydanı’nda kutlaması bizleri çok gururlandırdı. 

Bir Türk fintech olarak başarımızın dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafından kutlanmasının gururunu yaşıyoruz. Bu gururu tabii ki siz sevgili Midaslılar sayesinde yaşıyoruz.

Nasdaq, Midas’ın 500 Bin Kullanıcıya Ulaşmasını New York Times Meydanı’nda Kutladı!

2022 Midas için Nasıl Geçti?

Tüm yatırım ihtiyaçları için tek platform olma hedefi doğrultusunda büyük adımlar atarak 2022 yılında kullanıcı sayımızı 10 katına çıkardık ve 500 bin kullanıcıya ulaştık. İşlem hacmini ise 27 katına çıkardık. 

Büyüme rakamları kadar kullanıcı deneyimini iyileştirme adına birçok geliştirmeye imza attık. Bununla birlikte Nasdaq ile kullanıcılarımıza en hızlı canlı veriyi sağlamak için yaptığımız iş birliğini genişlettik. 

Bu anlaşma ile Midas, Amerikan borsalarındaki canlı verileri Türkiye’deki kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaştıran ve bu hızda canlı veri hizmetini ücretsiz olarak sağlayan tek aracı kurum oldu. 

Egem Eraslan’dan Mesaj

Midas CEO’su Egem Eraslan, “Borsa işlemlerinizi en avantajlı ve zahmetsiz şekilde yapabileceğiniz uygulama olma hedefiyle çıktığımız bu yolda başarılarımızın global ölçekte takdir görmesi bizim için çok kıymetli. Bir Türk fintech olarak başarımızın dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafından kutlanmasının gururunu yaşıyoruz. Borsa yatırımlarında bizi tercih eden 500 bin kullanıcımız sayesinde buraya geldik. Önümüzdeki dönemde kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek için çağrı merkezini ve canlı chat’i hayata geçireceğiz. Tüm yatırım ihtiyaçları için tek platform olma yolunda 2023’te değerli madenler ve yatırım fonlarını da Midas’ta göreceğiz. Başarılarımızın global ölçekte takdir görmesi bizim için çok kıymetli, 2023 yılında da kullanıcılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışacağız.” dedi.