Borsa Haberleri

Mia Teknoloji, Çinli Yatırımcı Bir Firma ile Gizlilik Anlaşması İmzaladı

Mart 4, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Mia Teknoloji, Çinli Yatırımcı Bir Firma ile Gizlilik Anlaşması İmzaladı

Mia Teknoloji (MIATK), Çinli bir yatırımcı firma ile gizlilik anlaşması imzaladığını açıkladı.

Şirketten KAP’a yapılan açıklamaya göre anlaşma, Enerji ve Elektromobilite alanında yurtiçi ve yurtdışı yatırımlar ile projeler üzerinde ortak iş birliği yapılmasını kapsıyor.

Mia Teknoloji’nin yaptığı açıklamaya göre bu kapsamda işbirliği adına global pazarda büyük ölçekli faaliyet gösteren Çinli yatırımcı firma ile görüşmelerin tamamlanarak gizlilik anlaşmasının imzalandığı açıklandı. Yapılan açıklamada “Sürece ilişkin tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır” ifadeleri yer aldı.

Geçtiğimiz Hafta İtalyan Firma ile Anlaşma İmzalamıştı

Mia Teknoloji geçtiğimiz hafta İtalyan ARCHES şirketi ile Sağlık, Uzay ve Havacılık, Bilgi Teknolojileri, Yapay Zeka ve Tarım sektörlerinde işbirlikleri kurulmasını sağlamak üzere iyi niyet anlaşması imzalamıştı. Bu anlaşma kapsamında taraflar, Avrupa Birliği ekosisteminde birlikte yeni ortaklıklar kuracak ve birbirlerine proje yönetim danışmanlığı sağlayacaklar.

İçeriğin Tamamına Buradan Ulaşabilirsin.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: KAP