Borsa Yorumları

Goldman’ın Favori Döngüsel Hisseleri

Goldman’ın Favori Döngüsel Hisseleri
Google News Icon Takip Et

Goldman Sachs, piyasa değeri yüksek (mega-cap) teknoloji ve diğer yapay zekâ şirketlerinin son dönemdeki üstün performansına paralel, S&P 500’ün yılsonu fiyat hedefini 4.000’den 4.500’e yükseltti. 

Piyasanın geri kalanının yakında büyük teknoloji rallisine katılmaya başlayacağına inanan boğalar için yatırım bankası, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren ve piyasa değeri 2 milyar doları aşan Russell 3000 (IWV) hisselerinden oluşan bazı döngüsel hisseler öneriyor. 

Bu hisseleri, sektörel gruplarına göre aşağıda inceleyebilirsin:

💎 Temel Ham Maddeler: Cactus (WHD), Expro Group Holdings (XPRO), Noble (NE), Newmont (NEM), Cleveland-Cliffs (CLF), Golar LNG Limited (GLNG), Consol Energy (CEIX), Murphy USA (MUSA)

🛍️ Tüketici Ürünleri ve Hizmetleri: Crocs (CROX), Kontoor Brands (KTB), Dillard’s (DDS), Allegion (ALLE), Genuine Parts (GPC), Ryder System (R), SeaWorld Entertainment (SEAS), Applied Industrial Technologies (AIT), United Rentals (URI), Rush Enterprises (RUSHA)

💸 Finans: Federated Hermes (FHI), Interactive Brokers Group (IBKR), Evercore (EVR), Piper Sandler Companies (PIPR), CNO Financial Group (CNO), Rithm Capital (RITM)

🏗️ Sanayi: Textron (TXT), Fluor (FLR), Caterpillar (CAT), Gates Industrial (AGCO)

📱 Teknoloji: NetScout Systems (NTCT), Cisco (CSCO)

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha