Bültenler

Fuzul GYO (FZLGY) Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Temmuz 24, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Fuzul GYO (FZLGY) Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Halka arz olması heyecanla beklenen Fuzul GYO şirketi, FZLGY hisse koduyla Yıldız Pazar’da işlem görecek. Peki, 8,90 TL’den halka arz olan ​​Fuzul GYO kaç lot verdi? Detayları içeriğin devamında bulabilirsin.

Fuzul GYO Halka Arz Büyüklüğü

Fuzul GYO halka arzının büyüklüğü 817,554 milyon TL olarak açıklandı. Halka arzı sırasında toplamda 91,860 milyon adet lot (hisse adedi) dağıttı.

Fuzul GYO Kaç Lot Verdi?

Fuzul GYO halka arzına 1,369 milyon adet bireysel yatırımcı katıldı. Yapılan başvuruya göre yatırımcılara 49-50 adet lot dağıtım gerçekleşti.

Fuzul GYO (FZLGY) Halka Arz Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Fuzul GYO Ne Zaman İşlem Görecek?

Fuzul GYO’nun 24 Temmuz Pazartesi günü başvuru sonucunun açıklanmasıyla birlikte 26 veya 27 Temmuz’da Borsa İstanbul’da FZLGYO koduyla işlem görmesi bekleniyor.

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti