FZLGY Hisse - Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺12,12

Güncel Fiyat

₺17.182.545,06

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.08 (0.66%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

FZLGY Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,12

Satış

₺12,13

Günlük Değişim %

0,66%
Günlük Hacim (TL) ₺17.182.545,06
Taban ₺10,91

Haftalık En Yüksek

₺12,29

Aylık En Yüksek

₺12,70
F/K 47,39

Piyasa Değeri

₺3.854.160.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,97%
Volatilite 1,50%

Açılış Fiyatı

₺12,01

Alış

₺12,12

Günlük Değişim (TL)

₺0,08
Tavan ₺13,33

Haftalık En Düşük

₺11,66

Aylık En Düşük

₺11,20
PD/DD 1,26

Sermaye

₺318.000.000,00
Net Kâr ₺81.336.787,00

FZLGY - Şirket Hakkında

FZLGY şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. FZLGY ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

10/03/1992

Halka Arz Tarihi

21.07.2023

Çalışan Sayısı

57

Adres

Başakşehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. Olimpa Rezidans No:8/1Başakşehir / İSTANBUL

Merkez

TR

FZLGY Ortaklık Yapısı

Missing Image

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.), Türkiye'nin gayrimenkul sektöründe öncü şirketlerden biri olarak köklü geçmişi ve yenilikçi projeleriyle dikkat çekiyor. Gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yakından takip ederek sürdürülebilir büyümeye katkı sağlamayı hedefleyen şirket, her geçen gün artan projeleriyle adından söz ettiriyor.

Fuzul Gayrimenkul Hakkında:

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Türkiye'nin gayrimenkul sektöründeki öncü firmalardan biri olarak bilinmektedir. Şirket, 1992 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketin temellerini atan vizyonerler, Türk gayrimenkul sektöründe güçlü bir marka yaratma amacıyla Fuzul'u hayata geçirmiştir. Fuzul Gayrimenkul, gayrimenkul sektöründe geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Özellikle konut projeleri, ticari gayrimenkuller ve altyapı projeleri gibi çeşitli alanlarda projeler geliştirmektedir.

Fuzul Gayrimenkul, Türkiye'nin dört bir yanındaki farklı bölgelerde önemli projeler hayata geçirerek ülkenin kentsel dönüşümüne katkıda bulunmaktadır. Şirketin geçmişinden gelen köklü deneyim ve güçlü marka değeri, bugün geliştirdiği projelerin temelini oluşturmaktadır.

Fuzul Gayrimenkul ekonomik, sosyal ve çevresel değişimleri dikkatle takip ederek bu değişimlerin toplum ihtiyaçlarına ve gayrimenkul sektörüne nasıl yansıyabileceğini öngörerek projelerini şekillendirmektedir. Bu bağlamda toplumun beklentilerine ve yatırım hedeflerine uygun projeler tasarlayarak hayata geçirmektedir.

Fuzul Gayrimenkul'ün tamamladığı projeler arasında Kent Evila, Kent Ariva, Olimpa Park, Vadiyaka Başakşehir, Başakcity ve Tem Avrasya gibi projeler yer alırken, Başakşehir Avrasya, Barbaros 48, Başakşehir Avrasya 2, Başakşehir Avrasya 3 ve Fatih Otel gibi projeleri de devam etmektedir. Şirket, sadece güvenilir inşaat projeleri üretme prensibiyle değil, aynı zamanda toplumsal beklentileri ve geleceğe yönelik yatırım hedeflerini buluşturma prensibiyle de sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Fuzul Gayrimenkul, 20-21 Temmuz 2023 tarihinde halka arz edilmiş ve bu süreçte ilk halka arz fiyatı, dönemin piyasa koşullarına göre 8,90 TL olarak belirlenmiştir. Fuzul Gayrimenkul halka arzının büyüklüğü 817,554 milyon TL olarak açıklanmıştır ve şirketin halka arzına 1,369 milyon adet bireysel yatırımcı katılmıştır. Şirketin Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören hisse kodu FZLGY’dir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl FZLGY hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına FZLGY yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca FUZUL GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
FZLGY yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.