Borsa Haberleri

Citibank, 6 Şirketin Hedef Fiyatını Yükseltti

Citibank, 6 Şirketin Hedef Fiyatını Yükseltti
Google News Icon Takip Et

Citibank, perakende ve içecek sektöründe faaliyet gösteren bazı Borsa İstanbul şirketleri için hedef fiyatlarını yukarı yönlü revize etti.

Banka, Coca Cola İçecek (CCOLA) ve Anadolu Efes (AEFES) için tavsiyesini “Al” olarak sürdürdü. Kurum CCOLA için hedef fiyatını 460 TL’den 740 TL’ye yükseltirken, Anadolu Efes için ise 145 TL olan hedef fiyatını 190 TL’ye çıkardı.

Arçelik (ARCLK) için de hedef fiyatını yükselten banka tavsiyesini “nötr” olarak teyit etti. Citibank, Arçelik için hedef fiyatını 140 TL’den 170 TL’ye yükseltti.

BIMAS, SOKM ve MGROS İçin de Hedef Fiyatını Yükseltti

Citibank, Şok Marketler (SOKM), Migros (MGROS) ve Bim Mağazalar (BIMAS) için “Al” tavsiyesini korudu.

Banka, Bim için hedef fiyatı 450 TL’den 520 TL’ye, Şok için 93 TL’den 100 TL’ye ve Migros için 470 TL’den 550 TL’ye yükseltti.

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynaklar: Citibank