Borsa Yorumları

Bu Hisseler, İlk Çeyrek İçin Gelecek Vadediyor – Wells Fargo

January 17, 2024 • 2 dakika okuma süresi
Bu Hisseler, İlk Çeyrek İçin Gelecek Vadediyor – Wells Fargo

Borsalar yıla durgun bir başlangıç yapmış olsa da Wells Fargo’ya göre gelecek aylarda yatırımcısına kazanç sağlama fırsatı sunan ve gelecek vaadeden bazı isimler var. 

S&P 500, dokuz haftalık bir kazanç serisinin sonunda geçen yılı 24%’lük bir artışla tamamladı. Ancak yatırımcıların piyasaların fazla hareketlendiği endişeleriyle kâr toplamadıkları 2024’ün ilk günlerinde bazı öncü hisseler geriledi. 

Görünüşe göre Wells Fargo umudunu hâlâ yitirmemiş. Banka, piyasalardaki hareketlilik devam ederken yatırımcıların yılın ilk çeyreğinde değerlendirebileceği bazı isimler sunuyor. 

Wells Fargo’nun yılın ilk çeyreği için favorilerini birlikte inceleyelim:

  • Equifax (EFX)
  • Crowdstrike Holdings (CRWD)
  • Toll Brothers (TOL)
  • PBF Energy (PBF)
  • United Parcel Service (UPS)

ℹ️ Wells Fargo analisti Andy Nowinski’ye göre CrowdStrike, 2023’teki 142%’lik kazancıyla başarılı bir yılı geride bıraktı ve yaklaşan bilançosundan sonra bir artış ivmesi daha görebilir. 

Nowinski’nin olumlu yıllık yinelenen gelir karşılaştırmalarına sahip olduğunu ve öngörülerin “sağlam olmasını” beklediğini belirterek Crowdstrike için belirlediği 315 dolarlık hedef fiyatı, hissede yaklaşık 28%’lik bir artış anlamına geliyor.

📦 Geçtiğimiz yıl 10% değer kaybeden UPS yurt içi talepteki toparlanma, fiyat disiplini ve hacim büyümesinden destek almaya hazırlanıyor. Wells Fargo, hissenin önümüzdeki 12 ay içinde mevcut seviyelerinden 11% daha da yükseleceğine inanıyor. 

Analist Allison Poliniak-Cusic, “UPS’in, ağının konsolidasyonu ve modernizasyonu da dahil olmak üzere yaptığı yatırımlar, gizli marj genişlemesini ortaya çıkarmak için maliyetleri rasyonelleştirmesini sağlayacaktır. UPS, 26 Mart’ta düzenlenecek analist günü öncesinde kazançlarını öne çekebilir. Ayrıca, işgücü anlaşmasının yürürlüğe girmesiyle birlikte, enflasyonist baskılar 2024’e doğru UPS marjları için artık bir destek olarak görülebilir.” yorumunu yapıyor. 

Bu Hisseler, İlk Çeyrek İçin Gelecek Vadediyor - Wells Fargo

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: CNBC