ZRGYO Hisse - Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

₺8,02

Güncel Fiyat

₺15.879.407,07

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.4 (5.25%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

ZRGYO Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺8,02

Satış

₺8,02

Günlük Değişim %

5,25%
Günlük Hacim (TL) ₺15.879.407,07
Taban ₺7,22

Haftalık En Yüksek

₺8,02

Aylık En Yüksek

₺8,39
F/K 9,00

Piyasa Değeri

₺37.642.832.400,00

Yabancı Oranı (%)

5,55%
Volatilite 5,64%

Açılış Fiyatı

₺7,61

Alış

₺8,00

Günlük Değişim (TL)

₺0,40
Tavan ₺8,82

Haftalık En Düşük

₺7,42

Aylık En Düşük

₺7,01
PD/DD 0,90

Sermaye

₺4.693.620.000,00
Net Kâr ₺4.183.812.184,00

ZRGYO - Şirket Hakkında

ZRGYO şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. ZRGYO ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

PEYAMİ ÖMER ÖZDİLEK

Kuruluş Tarihi

01/11/2016

Halka Arz Tarihi

30.04.2021

Sektör

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Çalışan Sayısı

42

Adres

Finanskent Mahallesi, Finans Caddesi, A Blok No:44/A, Ümraniye İstanbul

Merkez

TR

ZRGYO Ortaklık Yapısı

Missing Image

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Ziraat Finans Grubu bünyesinde kurulan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (A.Ş.) sahip olduğu deneyim ve bilgi gücü sayesinde uzun yıllardır sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyor. Yenilikçi projelere imza atan ve 2016 yılında kurulan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. uluslararası ve ulusal firmalara yönelik ofis arzı sağlıyor. Sürdürülebilir bir büyüme stratejisine sahip olan ve yatırımcılara en uygun getiriyi sunmaya çalışan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sektörün öncülerinden biri olmasını sağlayacak çalışmalar yürütüyor. Sektörde büyük bir rol üstlenen ve yenilikçi başarılara imza atan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırım ortaklığı sektöründe faaliyetlerine devam ediyor.

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hakkında:

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırım ortaklıkları ve mali kuruluşlar sektöründe faaliyet göstermektedir. Halka arz edilen şirket hisseleri Yıldız Pazar’da işlem görmeye devam etmektedir. Ana merkezi İstanbul’da yer alan Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., sektörün öncüsü olmasını sağlayacak çalışmalara ve projelere öncelik vermekte ve duyurduğu her yeni projesiyle dikkat çekmektedir. Şirket tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını algılayabilmek ve buna yönelik hizmet verebilmek adına kendisini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri  28, 29 ve 30 Nisan 2021 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisselerinin halka arz fiyatı 1,60 TL olarak açıklanmıştır. Oransal dağıtım yöntemi ile halka arz edilen Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ziraat Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. aracı kurum ile işlem görmüştür. Şirket hisseleri ilk kez  6 Mayıs 2021 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmeye başlamıştır. 

Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisseleri ZRGYO hisse koduyla pek çok farklı borsa endeksinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST GAYRİMENKUL YAT. ORT., BİST YILDIZ, BİST MALİ, BİST TÜM, BİST TÜM-100 ve BİST KATILIM TÜM bulunmaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl ZRGYO hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına ZRGYO yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca ZIRAAT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. hissesi alabilirsin.
ZRGYO yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.