YYAPI Hisse - Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.

₺6,67

Güncel Fiyat

₺19.381.995,43

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.05 (-0.74%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YYAPI Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺6,67

Satış

₺6,69

Günlük Değişim %

-0,74%
Günlük Hacim (TL) ₺19.381.995,43
Taban ₺6,01

Haftalık En Yüksek

₺6,90

Aylık En Yüksek

₺8,05
F/K 2,75

Piyasa Değeri

₺2.145.758.577,58

Yabancı Oranı (%)

0,99%
Volatilite 3,57%

Açılış Fiyatı

₺6,69

Alış

₺6,67

Günlük Değişim (TL)

₺-0,05
Tavan ₺7,33

Haftalık En Düşük

₺5,81

Aylık En Düşük

₺5,81
PD/DD 1,15

Sermaye

₺321.702.935,17
Net Kâr ₺781.643.935,00

YYAPI - Şirket Hakkında

YYAPI şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YYAPI ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALAİTTİN SILAYDIN

Kuruluş Tarihi

04/10/1979

Halka Arz Tarihi

02.03.2004

Sektör

Sermaye Piyasası mevzuatında belirtilen yatırım danışmanlığını içermemek kaydıyla; teknik planlama, programlama, bütçeleme, projelendirme, finansal ve organizasyon

Çalışan Sayısı

13

Adres

YILANLI AYAZMA YOLU NO:15 KAT:12 YEŞİL PLAZA TOPKAPI ZEYTİNBURNU İSTANBUL

Merkez

TR

YYAPI Ortaklık Yapısı

Missing Image

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.

Yeşil Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi (A.Ş.) çalışmalarını hem yurt içi hem de yurt dışında aktif bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Suudi Arabistan, Bosna Hersek, Libya ve Letonya’da çok sayıda projeyi hayata geçiren Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. günümüzde uluslararası bir firma olarak kabul ediliyor. Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde de faaliyetlerine ağırlık veriyor. Uluslararası kalite ve derecelendirme kuruluşları tarafından düzenli olarak değerlendirilen Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. çok sayıda kalite sertifikalarına sahip.

Yeşil Yapı Endüstrisi Hakkında:

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlk olarak faaliyetlerine yurt içinde başlayan Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. ilerleyen zamanlarda çok sayıda ülkeyle çalışmaya başlayarak adını uluslararası pazarlarda da duyurmaya başlamıştır.

Uluslararası pazarlara ilk olarak Suudi Arabistan ile çalışan Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş., Suudi Arabistan’ın ardından adını Libya’da da duyurmuştur. Bu sayede Orta Doğu’da geniş bir portföye ulaşmaya başlamıştır. Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. bu iki ülke haricinde çok sayıda farklı ülkeye de ihracatlarını sürdürmektedir.

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş., Yeşil Global Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Haytek İnşaat Taahhüt A.Ş. ortaklık yapısıyla kurmuştur. Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. hisseleri 2 Mart 2004 tarihinde halka arz edilmiştir. Ana Pazar’da da  işlem gören şirketin fiili dolaşımdaki pay oranı yüzde 72,32 olarak açıklanmıştır. Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. hisseleri YYAPI hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul (BİST) endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir.

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.’nin toplam sermayesi 321 milyon TL olarak açıklanmıştır. Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.’nin halka arzdan sonra en büyük paya sahip olan ismi 24,56’lık bir hisseyle Kamil Engin Yeşil olarak duyurulmuştur.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YYAPI hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YYAPI yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YESIL YAPI ENDUSTRISI A.S. hissesi alabilirsin.
YYAPI yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.