YONGA Hisse - Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

₺79,90

Güncel Fiyat

₺471.681,80

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺2.25 (2.9%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YONGA Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺79,90

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

2,90%
Günlük Hacim (TL) ₺471.681,80
Taban ₺69,90

Haftalık En Yüksek

₺79,95

Aylık En Yüksek

₺110,00
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.342.320.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,90%

Açılış Fiyatı

₺79,20

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺2,25
Tavan ₺85,40

Haftalık En Düşük

₺73,20

Aylık En Düşük

₺71,00
PD/DD 4,41

Sermaye

₺16.800.000,00
Net Kâr ₺-266.617.193,00

YONGA - Şirket Hakkında

YONGA şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YONGA ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

GÖKHAN SERTDEMİR

Kuruluş Tarihi

02/12/1974

Halka Arz Tarihi

19.07.2012

Sektör

Ağaç mobilya bünyesine giren her çeşit mobilyayı imal etmek

Adres

KALE MAH. ATATÜRK BULVARI NO:196 DENİZLİ

Merkez

TR

YONGA Ortaklık Yapısı

Missing Image

Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (A.Ş.), mobilya imalatçısı olarak üretim yapan ve 1974 yılından beri üretimlerine devam eden bir şirket olarak biliniyor. Doğal ahşap kaplamalı ev mobilyası alanında üretim yapan ve üretim faaliyetlerini her geçen gün genişleten Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., mobilya sektöründe öncü olan firmalardan biri olmayı başarıyor. Günümüzde merkezi Denizli’de bulunan Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., Almanya'da çalışan Türk işçiler tarafından kurulduğu bilinen bir şirket olarak ele alınıyor. Günümüzde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 300’den fazla hissedarı bulunuyor.

Yonga Mobilya Hakkında:

Türkiye'nin en büyük masif mobilya üreticisi olma özelliğine sahip olan Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., pek çok farklı ürünün üretimlerini gerçekleştirmektedir. 300’den fazla personeliyle 6 bin metreküp yıllık ağaç kullanımına sahip olan Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. yıllık 9 bin mobilyanın üretimini yapmaktadır. Şirket, üretimlerinde çevreci ve sürdürülebilir teknolojileri kullanmaktadır. Üretimlerinin tamamını yüzde 100 kalite kontrol sistemiyle gerçekleşmektedir.

2023 yılı itibarıyla şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Mehmet Bekir Şasa, Mustafa Turgut Dalaman, Sinan Soylu, Gökhan Sertdemir ve Orçun Sarıpolat bulunmaktadır. Genel müdürlüğünü ise Gökhan Sertdemir üstlenmektedir. Ağaç mobilya bünyesine giren her çeşit mobilyayı imal etmek üzerine geniş bir faaliyet alanına sahip olan Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş, üretimlerini pek çok farklı noktaya ihraç etmesiyle de dikkat çekmektedir.

Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., 19 Temmuz 2012 tarihinde halka arz edilmiştir. Şirketin BİST için ilk işlem tarihi 19 Temmuz 2012 olmuştur. 4,410,045 lot fiili dolaşımdaki pay ve yüzde 26,25  pay oranına sahip olduğu bilinmektedir. 147.126,00 TL günlük işlem hacmine sahip olan Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., borsada YONGA hisse koduyla işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YONGA hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YONGA yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YONGA MOBILYA SANAYI VE TICARET A.S. hissesi alabilirsin.
YONGA yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.