YKSLN Hisse - Yükselen Çelik A.Ş.

₺21,90

Güncel Fiyat

₺9.939.491,46

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.84 (3.99%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YKSLN Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺21,90

Satış

₺21,92

Günlük Değişim %

3,99%
Günlük Hacim (TL) ₺9.939.491,46
Taban ₺19,71

Haftalık En Yüksek

₺23,32

Aylık En Yüksek

₺25,30
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺2.737.500.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,87%
Volatilite 3,13%

Açılış Fiyatı

₺21,42

Alış

₺21,90

Günlük Değişim (TL)

₺0,84
Tavan ₺24,08

Haftalık En Düşük

₺20,58

Aylık En Düşük

₺20,42
PD/DD 4,21

Sermaye

₺125.000.000,00
Net Kâr ₺-147.545.834,00

YKSLN - Şirket Hakkında

YKSLN şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YKSLN ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

20/03/1989

Halka Arz Tarihi

14.11.2019

Çalışan Sayısı

73

Adres

Osmangazi Mahallesi 2647.Sokak No:40/1 Kıraç,Esenyurt / İstanbul

Merkez

TR

YKSLN Ortaklık Yapısı

Missing Image

Yükselen Çelik A.Ş.

Yüksel Göktürk önderliğinde vasıflı çelik sektöründe faaliyet göstermek için kurulan Yükselen Çelik Anonim Şirketi (A.Ş.), sektörün öncüsü olmasını sağlayacak faaliyetler yürütüyor. 1976 yılında kurulan Yükselen Çelik A.Ş. makine, kalıp, otomotiv, savunma ve imalat sanayinde kullanılmak üzere takım, alaşımlı karbon ve yapı çeliklerinin tedarikçisi olarak çalışmalarına devam ediyor. Şirket faaliyet gösterdiği alanlarda gelişen teknoloji ve kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak kendisini her geçen gün geliştirmeye gayret gösteriyor. Yükselen Çelik A.Ş.’nin yönetim kurulu üyeleri arasında Barış Göktürk, Sabahat Altın, Berrin Göktürk, Berk Bilgin ve Tayfun Yılmaz bulunuyor.

Yükselen Çelik Hakkında:

Yükselen Çelik A.Ş. Borsa İstanbul (BİST)’da, Ana Pazar ve Kesin Alım Satım Pazarı’nda faaliyet gösteren bir şirket olarak bilinmektedir. Ana metal sanayi imalat sektöründe çalışmalarına devam eden Yükselen Çelik A.Ş.’nin ana merkezi İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yer almaktadır. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan Yükselen Çelik A.Ş.’nin gelişme göstermek adına kullanıcının değişen isteklerini her zaman göz önünde bulundurduğu ve faaliyetlerini teknolojik gelişmeleri takip ederek gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Yükselen Çelik A.Ş. 7 ve 8 Kasım 2019 tarihlerinde talep toplayarak halka arz edilmiştir. Eşit dağıtım yöntemiyle halka arz edilen şirket hisseleri 5,40 TL’den talep toplamıştır. Yükselen Çelik A.Ş.’nin halka arzı için Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracı kurumu tercih edilmiştir. Ana Pazar’da işlem gören Yükselen Çelik A.Ş., Borsa İstanbul’da ilk kez 14 Kasım 2019 tarihinde işlem görmüştür.

Yükselen Çelik A.Ş. hisseleri YKSLN hisse kodu ile farklı borsa endekslerinde yer almaktadır. Bu endeksler arasında BİST METAL ANA, BİST TÜM, BİST İSTANBUL, BİST ANA, BİST TÜM-100 ve BİST SINAİ bulunmaktadır. Yükselen Çelik A.Ş. hisselerinin halka açıklık oranı yüzde 28,76 olarak açıklanmıştır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YKSLN hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YKSLN yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YUKSELEN CELIK A.S. hissesi alabilirsin.
YKSLN yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.