YESIL Hisse - Yeşil Yatırım Holding A.Ş.

₺4,49

Güncel Fiyat

₺12.100.054,72

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0 (0%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YESIL Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺4,49

Satış

₺4,49

Günlük Değişim %

0,00%
Günlük Hacim (TL) ₺12.100.054,72
Taban ₺4,05

Haftalık En Yüksek

₺5,03

Aylık En Yüksek

₺6,38
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺965.350.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,23%
Volatilite 2,23%

Açılış Fiyatı

₺4,49

Alış

₺4,48

Günlük Değişim (TL)

₺0,00
Tavan ₺4,93

Haftalık En Düşük

₺4,42

Aylık En Düşük

₺4,37
PD/DD 1,48

Sermaye

₺215.000.000,00
Net Kâr ₺-115.251.346,00

YESIL - Şirket Hakkında

YESIL şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YESIL ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ALAİTTİN SILAYDIN

Kuruluş Tarihi

22/09/2003

Halka Arz Tarihi

02.03.2004

Sektör

Sermaye Piyasası mevzuatında belirtilen yatırım danışmanlığını içermemek kaydıyla; teknik planlama, programlama, bütçeleme, projelendirme, finansal ve organizasyon

Adres

Yılanlı Ayazma Yolu No: 15/12 Yeşilplaza-Topkapı/İSTANBUL

Merkez

TR

YESIL Ortaklık Yapısı

Missing Image

Yeşil Yatırım Holding A.Ş.

Faaliyetlerine 2003 senesinde başlayan Yeşil Yatırım Holding Anonim Şirketi (A.Ş.)’nin kökenleri 1948 senesinde kurulan kundura firmasına dayanıyor. Yeşil Yatırım Holding enerjiden inşaata, ikinci el araç alım satımından telekomünikasyona kadar pek çok sektörde hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet göstererek yatırımlarına devam ediyor.

Yeşil Yatırım Holding Hakkında:

Yeşil Yatırım Holding A.Ş. 2003 senesinde kurulmuştur. Şirketi kökleri ise oldukça eskiye dayanmaktadır. Yeşil Yatırım Holding A.Ş., 1948 senesinde kurulan kundura firmasının büyüyüp genişlemesi neticesinde ortaya çıkmıştır. Geçmişi başarılarla dolu olan şirket, kısa süre içerisinde büyük yol almıştır. Yeşil Yatırım Holding A.Ş.’nin kurucusu Kamil Engin Yeşil’dir.

Yeşil Yatırım Holding A.Ş.’nin yönetim kurulunda 2023 yılı itibarıyla Alaittin Sılaydın, Onur Akçay, Ersin Bengül, Resul Kurt ve Erman Kendibaşına yer almaktadır. Şirketin kayıtlı sermaye tavanı 750.000.000 TL’dir.

Yeşil Yatırım Holding A.Ş., 02 Mart 2004 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da YESİL hisse koduyla işlem görmektedir. Yeşil Yatırım Holding hisseleri BIST ANA, BIST HOLDİNG VE YATIRIM, BIST TÜM, BIST TÜM-100, BIST İSTANBUL ve BIST MALİ endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YESIL hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YESIL yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YESIL YATIRIM HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
YESIL yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.