YEOTK Hisse - YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

₺201,40

Güncel Fiyat

₺284.290.955,80

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.9 (-0.44%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

YEOTK Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺201,40

Satış

₺201,40

Günlük Değişim %

-0,44%
Günlük Hacim (TL) ₺284.290.955,80
Taban ₺181,30

Haftalık En Yüksek

₺205,40

Aylık En Yüksek

₺236,30
F/K 41,87

Piyasa Değeri

₺19.334.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

6,49%
Volatilite 2,13%

Açılış Fiyatı

₺202,30

Alış

₺201,30

Günlük Değişim (TL)

₺-0,90
Tavan ₺221,50

Haftalık En Düşük

₺195,20

Aylık En Düşük

₺195,20
PD/DD 25,96

Sermaye

₺96.000.000,00
Net Kâr ₺461.817.395,00

YEOTK - Şirket Hakkında

YEOTK şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. YEOTK ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

06/08/2004

Halka Arz Tarihi

31.08.2021

Sektör

Yurt içi ve yurt dışında enerji ve proses endüstrilerine yönelik mühendislik, elektrifikasyon, otomasyon, dijitalizasyon, IoT ve güç sistemleri çözümleri

Çalışan Sayısı

663

Adres

Esentepe Mahallesi Kelebek Sokak Marmara Kule Sitesi B Blok No:2/1 İç Kapı No:1 Kartal / İSTANBUL

Merkez

TR

YEOTK Ortaklık Yapısı

Missing Image

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

2000’li yılların başında kurulan YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri Anonim Şirketi (A.Ş.), elektrik üretimi, iletimi, dağıtımı ve enerjinin akıllı ve verimli kullanımı gibi pek çok farklı alanda hizmet veriyor. Elektrifikasyon zinciri boyunca konumlandırılmış lider bir şirket olarak anılmayı başaran YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., Türkiye için pek çok farklı ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Kurulduğu günden bu yana enerji üretimi konusunda başarılı çalışmalara imza atan şirket, elektrik enerjisiyle ilgili uygun çözümler yaratıyor. YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., kendine ait çok sayıda özelliğiyle otomasyonda lider bir firma pozisyonuna ulaşmayı başarıyor. 

YEO Teknoloji Hakkında:

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., 2004 yılında kurulmuş bir şirket olarak bilinmektedir. Özbekistan'da kurulmuş olmasına rağmen Türkiye'de de çalışmalarına başlamış ve kısa süre içerisinde Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri haline gelmiştir. Şirketin yönetim kurulunda Ömer Eroğlu, Mustafa Kopuk, Sinan Alçın ve Murat Sağman gibi isimler bulunmaktadır. Şirket, bugüne dek gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmekte olduğu çok sayıda projeyle Türkiye’nin elektrik dağıtımı konusunda en önemli şirketlerinden biri olmayı başarmaktadır.

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. otomasyon, dijitalizasyon ve elektrifikasyon olmak üzere pek çok farklı alanda modern ve kalıcı çözümler sunan bir şirket olarak hizmet vermektedir. Şirket, projelerinin tamamını EPC temelinde dizayn etmekte ve mühendislik, tedarik, entegrasyon, montaj ve devreye alma süreçlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Şirket, yürütmekte olduğu projelerle Türkiye'nin otomasyon konusunda önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarmaktadır.

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., güneş ve rüzgar enerjisi santralleri alanında uzman bir hizmet sunmaktadır. Şirketin su altı ve su üstü operasyonları, yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Aras Deniz İnşaat A.Ş. ile gerçekleştirilmektedir. İştirak şirketleri arasında Mikrohes ve Marinenergy bulunmaktadır.

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş., 27-31 Ağustos 2021 tarihlerinde 20 TL sabit fiyatla halka arz olmuştur. YEOTK hisse koduyla Borsa İstanbul (BİST)’da işlem gören şirket BİST HİZMETLER, BİST KATILIM TUM, BİST HALKA ARZ, BİST TÜM, BİST İSTANBUL, BİST ANA ve BİST TÜM-100 endekslerinde yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl YEOTK hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına YEOTK yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca YEO TEKNOLOJI ENERJI VE ENDUSTRI A.S. hissesi alabilirsin.
YEOTK yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.