VKING Hisse - Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.

₺39,20

Güncel Fiyat

₺9.504.225,04

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺0.56 (1.45%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

VKING Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺39,20

Satış

₺39,20

Günlük Değişim %

1,45%
Günlük Hacim (TL) ₺9.504.225,04
Taban ₺35,28

Haftalık En Yüksek

₺42,16

Aylık En Yüksek

₺50,75
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺1.646.400.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,96%
Volatilite 2,69%

Açılış Fiyatı

₺38,66

Alış

₺39,06

Günlük Değişim (TL)

₺0,56
Tavan ₺43,12

Haftalık En Düşük

₺38,16

Aylık En Düşük

₺38,16
PD/DD 6,28

Sermaye

₺42.000.000,00
Net Kâr ₺-21.372.499,00

VKING Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

VKING - Şirket Hakkında

VKING şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. VKING ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

Ergun Nalbantoğlu

Kuruluş Tarihi

05/08/1969

Halka Arz Tarihi

13.10.1994

Sektör

Yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda satılmak üzere yarımamül ve mamül temizlik kağıdı üretimi, satışı ve pazarlamasını gerçekleştirmek.

Çalışan Sayısı

191

Adres

Yalı Mah. Hürriyet Cad. No:474 Aliağa/İzmir

Merkez

TR

VKING Ortaklık Yapısı

Missing Image

Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.

İzmir’in Aliağa ilçesinde 54 yıl önce Türkiye’nin ilk özel sektör kağıt fabrikası olarak kurulan Viking Kağıt ve Selüloz Anonim Şirketi (A.Ş.), adından söz ettirecek üretimler gerçekleştiriyor. Yıllık 13 bin 500 ton kapasiteli tek yüzlü perdahlı sargılık, baskılık ve laminasyonluk kağıt üretimi gerçekleştiren Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş., üretimlerine 1971 yılından beri devam ediyor. Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.’nin 1982 yılında Yaşar Topluluğuna katıldığı biliniyor. Bu adımla birlikte şirketin büyüme çalışmaları hız kazanıyor. 1996 yılında temizlik kağıdı sektörüne adım atan şirket, bugün beş güçlü markası ve 80’i aşkın ürün çeşitliliğiyle hizmet veriyor.

Viking Kağıt Hakkında:

Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.’nin 5 Ağustos 1969 yılında kurulduğu bilinmektedir. Yenilikçi bir bakış açısına sahip olan Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş., üretimlerinde çevre dostu uygulamalar yürütmektedir. Şirket, yaptığı yatırımlarla ürün kalitesini ve üretim verimliliğini her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır. 

Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.’nin kağıt geri dönüşüm odaklı yatırımları, sektörde farklı bir noktaya gelmesini sağlamaktadır. Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş., yurt içi ve yurt dışı piyasalarda satılmak üzere temizlik ve endüstriyel kağıt üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Satışlarını hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda sürdüren şirketin merkezi halen İzmir’de yer almaktadır.

Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.’nin 2023 yılı itibarıyla yönetim kurulu üyeleri arasında İdil Yiğitbaşı, Mustafa Selim Yaşar, Emine Feyhan Yaşar, Yılmaz Atilla, Yılmaz Gökoğlu, Cengiz Erol ve Feyzi Onur bulunmaktadır. 

Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş., 13 Eylül 1994 tarihinde halka arz olmuştur. Şirketin Borsa İstanbul (BIST)’da ilk işlem tarihi 24 Eylül 1994’tür. Viking Kağıt hisseleri VKING hisse koduyla Ana Pazar’da işlem görmektedir. Şirketin dahil olduğu endeksler arasında BIST TÜM, BIST ORMAN KAĞIT BASIM, BIST TÜM-100, BIST İZMİR ve BIST SINAİ yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl VKING hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına VKING yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca VIKING KAGIT VE SELULOZ A.S. hissesi alabilirsin.
VKING yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.