VERUS Hisse - Verusa Holding A.Ş.

₺294,50

Güncel Fiyat

₺20.447.866,25

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.5 (-0.17%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

VERUS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺294,50

Satış

₺295,50

Günlük Değişim %

-0,17%
Günlük Hacim (TL) ₺20.447.866,25
Taban ₺265,50

Haftalık En Yüksek

₺298,00

Aylık En Yüksek

₺298,00
F/K 50,56

Piyasa Değeri

₺20.615.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

39,94%
Volatilite 3,39%

Açılış Fiyatı

₺295,00

Alış

₺294,50

Günlük Değişim (TL)

₺-0,50
Tavan ₺324,50

Haftalık En Düşük

₺265,00

Aylık En Düşük

₺249,50
PD/DD 6,70

Sermaye

₺70.000.000,00
Net Kâr ₺407.728.726,00

VERUS - Şirket Hakkında

VERUS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. VERUS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

ÖMER ÖZBAY

Kuruluş Tarihi

06/10/2006

Halka Arz Tarihi

12.11.2013

Sektör

Holding Faaliyetleri

Çalışan Sayısı

136

Adres

Maslak Mah. Saat Sk. Spine Tower Sitesi No:5/91 Sarıyer/İstanbul

Merkez

TR

VERUS Ortaklık Yapısı

Missing Image

Verusa Holding A.Ş.

Verusa Holding Anonim Şirketi (A.Ş.) verimlilik ve kâr artışına odaklanarak ekonomi, istihdam ve tüm paydaşlarına katma değer sunan çalışmalara imza atıyor. Türkiye merkezli olarak kurulan ve Verusa Topluluğuna bağlı olan Verusa Holding A.Ş. projelerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya pazarlamayı sürdürüyor. Şirket kurulduğu günden bu yana hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor ve her zaman büyüme potansiyelini göz önünde bulundurarak çalışmalarını ilerletiyor.

Verusa Holding Hakkında:

Verusa Holding 2006 yılında İstanbul'un Sarıyer ilçesinde kurulmuştur. 2011 yılında Ata Elektrik Enerjisi Toptan Satış A. Ş. gruba katılmıştır. Verusa Holding A.Ş. yenilenebilir enerji başta olmak üzere madencilik, kimya, çelik ürünler, yazılım, teknoloji, girişim sermayesi yatırımları, gıda ve sağlık gibi pek çok farklı sektörde hizmet vermektedir.

Güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörler ve şirketlere yatırımlar yapmak adına kurulan Verusa Holding A.Ş.'nin yönetim kurulu üyeleri arasında Ömer Özbay, Mustafa Necip Uludağ, Ahmet Gültekin Karaşin ve Şansal Cumhur Erbacıoğlu bulunmaktadır.

Verusa Holding A.Ş. 12 Kasım 2013 tarihinde 11,30 TL’den talep toplayarak halka arz edilmiştir. Şirket halka arz işlemini Eti Yatırım A.Ş. aracı kurumuyla tamamlamıştır. Şirket hisseleri 7.000,000 lot dağıtılmıştır. Verusa Holding A.Ş. hisseleri  VERUS hisse kodu kısaltmasıyla ilk kez 19 Kasım 2013 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. 

Verusa Holding A.Ş.'nin halka açıklık oranı yüzde 21,25 olarak bilinmektedir. Şirketin yabancı oranı yüzde 37,62 olarak açıklanmaktadır. 2023 Ekim itibarıyla şirketin günlük hacmi 439.816 lot olarak bilinmektedir. Şirketin hisselerinin volatilitesi ise yüzde 6,28 olarak belirtilmektedir.

Verusa Holding A.Ş.’in Borsa İstanbul’da işlem gören hisseleri BİST KATILIM TEMETTÜ, BİST  KATILIM TÜM, BİST TÜM, BİST YILDIZ, BİST HOLDİNG ve YATIRIM, BİST MALİ, BİST TÜM ve BİST TEMETTÜ endekslerinde yer almaktadır. Holding ve yatırım şirketleri ile mali kuruluşlar sektöründe faaliyet gösteren Verusa Holding A.Ş.’in ana merkezi İstanbul, Sarıyer'de yer almaktadır.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl VERUS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına VERUS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca VERUSA HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
VERUS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.