UZERB Hisse - Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

₺800,50

Güncel Fiyat

₺7.103.219,00

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺41.5 (5.47%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

UZERB Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺800,50

Satış

₺800,50

Günlük Değişim %

5,47%
Günlük Hacim (TL) ₺7.103.219,00
Taban ₺720,50

Haftalık En Yüksek

₺834,00

Aylık En Yüksek

₺915,50
F/K 1.460,49

Piyasa Değeri

₺6.404.000.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 12,38%

Açılış Fiyatı

₺834,00

Alış

₺800,00

Günlük Değişim (TL)

₺41,50
Tavan ₺880,50

Haftalık En Düşük

₺690,00

Aylık En Düşük

₺664,00
PD/DD 107,96

Sermaye

₺8.000.000,00
Net Kâr ₺4.384.826,00

UZERB - Şirket Hakkında

UZERB şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. UZERB ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

CEO

AYŞE LALEHAN EREM TOKCAN

Kuruluş Tarihi

04/01/1972

Halka Arz Tarihi

. .

Çalışan Sayısı

6

Adres

Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. İz Plaza Blok No:9 İç Kapı No:50 Sarıyer / İstanbul

Merkez

TR

UZERB Ortaklık Yapısı

Missing Image

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım Anonim Şirketi (A.Ş.) 1962 yılında Uzer Kollektif Şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlıyor. 55 yıllık geçmişi ile ilklerin lideri prensibine sahip olan Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. Türkiye’de boya sektörünün gelişimine önemli katkılar sağlıyor. Belçika kökenli boyaların ve verniklerin ithal edilmesine öncülük ederek sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş., İlhan Erem liderliğinde 700’den daha fazla ortakla kuruluyor ve günümüzde de çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Uzertaş Boya Hakkında:

Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuş olan Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.’in ana merkezi İstanbul, Sarıyer'de yer almaktadır. Boya ithalatı konusunda hizmet veren ve sektörün öncüsü olmayı başaran Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş., Türkiye merkezli olarak kurulmuş bir şirket olarak hizmet vermektedir. Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Reha Çırak, Murat Oku, Mustafa Necip Uludağ, Mithat Kılıç, Ahmet Gültekin Karaşin yer almaktadır. 

Almanya'dan boya, vernik ve yapı ürünleri ithal ederek dağıtıcılığını üstlenen Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. Türkiye'nin pek çok farklı noktasına da hizmet götürmektedir. Şirket Türkiye’nin pek çok farklı noktasında hizmet gösteren ve yurt dışından ithal edilen boya ve yapı ürünlerinin Türkiye’de kullanılmasını sağlamaktadır.

Halka arz edilmiş bir şirket olarak hizmet veren Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.’in hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Şirket Türkiye’nin pek çok farklı noktasında hizmet gösteren ve yurtdışından ithal edilen boya ve yapı ürünlerinin Türkiye’de kullanılmasını sağlayan faaliyetler göstermektedir.

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. hisseleri 9 Temmuz 2012 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da ilk işlemini gördüğü bilinmektedir. Günümüzde şirketin halka açıklık oranının yüzde 21,62 olduğu bilinmektedir. Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. hisseleri UZERB hisse kodu kısaltmasıyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl UZERB hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına UZERB yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca UZERTAS BOYA SANAYI TICARET VE YATIRIM A.S. hissesi alabilirsin.
UZERB yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.