UMPAS Hisse - Umpaş Holding A.Ş.

₺12,22

Güncel Fiyat

₺117.703,04

Günlük İşlem Hacmi
1G 1H 1A 3A 1Y 5Y

Günlük Değişim

₺-0.3 (-2.4%)

Keşfet
  • Keşfet
    • Midas’ı indirmek için QR kodu taratın

UMPAS Hisse ve Finansal Bilgileri

Son İşlem Fiyatı

₺12,22

Satış

₺0,00

Günlük Değişim %

-2,40%
Günlük Hacim (TL) ₺117.703,04
Taban ₺11,27

Haftalık En Yüksek

₺12,90

Aylık En Yüksek

₺14,50
F/K 0,00

Piyasa Değeri

₺513.240.000,00

Yabancı Oranı (%)

0,00%
Volatilite 0,00%

Açılış Fiyatı

₺12,22

Alış

₺0,00

Günlük Değişim (TL)

₺-0,30
Tavan ₺13,77

Haftalık En Düşük

₺11,79

Aylık En Düşük

₺11,79
PD/DD 2,92

Sermaye

₺42.000.000,00
Net Kâr ₺-11.400.258,00

UMPAS Hisse Haberleri ve Yorumları

Tümünü Gör

UMPAS - Şirket Hakkında

UMPAS şirketiyle ilgili bilmen gerekenleri aşağıda bulabilirsin. UMPAS ile ilgili tüm güncel haberler, analist yorumları ve analist tavsiyeleri ise Midas'ın Kulakları'nda seni bekliyor

Kuruluş Tarihi

11/07/2012

Halka Arz Tarihi

18.12.2014

Sektör

Şirket kurmak, kurulmuş şirketlerin sermayelerine ve idarelerine iştirak

Çalışan Sayısı

28

Adres

Köme Mahallesi Taslak Sokak No:9/A Merkez UŞAK

Merkez

TR
Missing Image

Umpaş Holding A.Ş.

1990 yılında temelleri atılan 1997 yılında holding haline gelen Umpaş Holding Anonim Şirketi (A.Ş.), 2002 yılından beri halka açık bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Günümüzde çok ortaklı bir şirket olarak faaliyet gösterdiği bilinen Umpaş Holding A.Ş. bulunduğu sektörün öncüsü olmak için üretimlerine durmaksızın devam ediyor. Umpaş Holding A.Ş. seramikten gıdaya, inşaattan alışveriş merkezlerine kadar pek çok farklı sektörde aktif bir rol oynuyor. Bu sayede dikkatleri de üzerine çekmeyi başarıyor. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulan ve çok ortaklı bir yapıya sahip olan Umpaş Holding A.Ş. bulunduğu sektörde ve yurt içi pazarlarda aktif rol oynayarak gelişimini sürdürüyor. Umpaş Holding A.Ş. faaliyet alanını genişleterek değişkenlik gösteren ihtiyaçları başarılı bir şekilde karşılayabilmek adına üretimler gerçekleştiriyor ve bu alanda durmaksızın hizmet sunmaya devam ediyor.

Umpaş Holding Hakkında:

Şirket kurmak ve kurulmuş şirketlerin sermaye ve idarelerine iştirak etmek alanında faaliyet gösteren Umpaş Holding A.Ş. Türkiye merkezli bir şirket olarak kurulmuştur. Holdingler, yatırım şirketleri ve mali kuruluşlar sektöründe aktif bir faaliyet gösteren Umpaş Holding A.Ş. yurt içi pazarlarda aktif rol oynamaktadır. Şirketin ana merkezinin günümüzde Uşak’ta yer aldığı bilinmektedir. Umpaş Holding A.Ş. bu sektörde var olan ihtiyaç başarılı şekilde karşılayan ve karşılamak adına teknolojik gelişmeleri her zaman göz önünde bulunduran bir şirket olarak faaliyet göstermektedir.

Şirketin yönetim kurulu üyeleri arasında Enver Dağdagül, Hüseyi̇n Karakaş, Hi̇mmet Di̇nç, Şeri̇f Pektaş, Yaşar Ertuğrul, Celaleddi̇n Arslan Ve Nuretti̇n Özkan yer almaktadır. Şirketin iştirakleri arasında Nizam İnşaat A.Ş., Nizam İnşaat A.Ş., Anbera Alışveriş Merkezleri San. ve Tic. A.Ş., Yeni Birlik Makina San. Tic. A.Ş. ve Umpaş Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. bulunmaktadır. 

Umpaş Holding A.Ş. ilk kez 18 Aralık 2014 tarihinde Borsa İstanbul (BİST)’da işlem görmüştür. Şirketin halka açıklık oranı yüzde 37,47 olarak bilinmektedir. Umpaş Holding A.Ş. hisseleri UMPAS hisse kodu kısaltmasıyla borsa endekslerinde işlem görmeye devam etmektedir.

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Nasıl UMPAS hissesi alabilirim?

App Store ya da Google Play'den Midas uygulamasını indirerek dakikalar içinde Midas yatırım hesabını açabilirsin. Daha sonra Arama kısmına UMPAS yazarak hissenin detay sayfasına gidip kolayca UMPAS HOLDING A.S. hissesi alabilirsin.
UMPAS yorumları ve şirket gelişmeleri hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsan buradan Midas’ın Kulaklarını ziyaret edebilir ve güncel borsa haberlerini keşfedebilirsin.
Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.
Google Play ya da App Store’dan Midas uygulamasını indirip dakikalar içinde yatırım hesabını açarak canlı ve doğru veriye ücretsiz ulaşabilirsin.

Aracılık hizmetleri, Sermaye Piyasası tarafından yetkilendirilen, lisanslı Midas Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST’e ait olup bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul’un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil sadece genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Midas, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Hesaplamalarda kullanılan verilerin ve hesaplanan değişkenlerin doğruluğu garanti edilemez. Yapılacak filtremeler sonucu ulaşılacak sonuçlar herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sonuçlara dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hesaplamalarda veya teknoloji farklılıkları nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Midas fumlu değildir.